Архів новин 

новини: 5 квітня 2020 у рубриці:  

Співробітник Ліверпуля: Клуб називає нас сім'єю, але я не відчуваю цього

Один з працівників "
Футбол 05 квітня 2020, 23:53 (football.ua)

Дієго Карлос: Готовий покинути Севілью тільки заради набагато більшого клубу Дієго Карлос: Готовий покинути Севілью тільки заради набагато більшого клубу
Бразильський захисник дасть позитивну відповідь тільки грандам європейського футболу.
Футбол 05 квітня 2020, 23:46 (football.ua)
Кумбулла: Мрію зіграти в Лізі чемпіонів Кумбулла: Мрію зіграти в Лізі чемпіонів
Албанець розповів про свого кумира і поділився мрією.
Футбол 05 квітня 2020, 14:06 (football.ua)
Кальярі не зможе викупити Наінгголан у Інтера Кальярі не зможе викупити Наінгголан у Інтера
Бельгійський хавбек, судячи з усього, повернеться до складу "
Футбол 05 квітня 2020, 19:27 (football.ua)
Хайнкес підтримав рішення Баварії продовжити контракт Фліка Хайнкес підтримав рішення Баварії продовжити контракт Фліка
Колишній наставник мюнхенської команди розділяє рішення керівництва.
Футбол 05 квітня 2020, 22:44 (football.ua)
Худжамов - про Колосі: Це все чутки Худжамов - про Колосі: Це все чутки
Голкіпер прокоментував можливий перехід в Колос.
Футбол 05 квітня 2020, 01:08 (football.ua)
Динамо Брест з Мілевським поступився Славії Динамо Брест з Мілевським поступився Славії
Клуб з Бреста зазнав невдачі в домашньому поєдинку.
Футбол 05 квітня 2020, 02:12 (football.ua)
Арсенал може активізувати інтерес до Лінгард Арсенал може активізувати інтерес до Лінгард
Півзахисник Манчестер Юнайтед зацікавив лондонський клуб.
Футбол 05 квітня 2020, 03:13 (football.ua)
Ігор Суркіс: Я можу вірити і хотіти, щоб чемпіонат був дограний Ігор Суркіс: Я можу вірити і хотіти, щоб чемпіонат був дограний
Президент Динамо прокоментував ситуацію з припиненням чемпіонату України.
Футбол 05 квітня 2020, 05:24 (football.ua)
 Суркіс дивувався:  Кого ти привіз? Нащо дивишся на Карпати?   Пожечевський про секрет Шарія і фуршет для банкірів "Суркіс дивувався: "Кого ти привіз? Нащо дивишся на Карпати?"" Пожечевський про секрет Шарія і фуршет для банкірів
Любомир Кузьмяк поспілкувався з Віктором Пожечевським — ексклюзив.
Футбол 05 квітня 2020, 06:25 (football.ua)
Баварія приступить до тренувань з понеділка Баварія приступить до тренувань з понеділка
Мюнхенці відновлюють робочий процес.
Футбол 05 квітня 2020, 11:55 (football.ua)
Лукас Лейва перенес операцию на колене Лукас Лейва перенес операцию на колене
Бразилец воспользовался паузой в чемпионате для лечения.
Футбол 05 квітня 2020, 12:24 (football.ua)
Хмара тегів