Архів новин 

новини: 11 квітня 2020 у рубриці:  

Екс-директор Барселони: Лаутаро - то, що потрібно Барселоні

Арьедо Брайда - про можливий перехід Лаутаро Мартінеса в Барселону.
Футбол 11 квітня 2020, 23:36 (football.ua)

Анчелотті: Завдяки пандемії відкрив для себе красу Мерсисайда Анчелотті: Завдяки пандемії відкрив для себе красу Мерсисайда
Тренер Еветона Карло Анчелотті розповів про те, як знайшов для себе позитивні моменти в карантині.
Футбол 11 квітня 2020, 22:34 (football.ua)
Єврокубкова історія України: Глава І. 1992 рік Єврокубкова історія України: Глава І. 1992 рік
Читач Football.ua Микола Сторожук згадує виступи наших клубів у єврокубках на зорі незалежності України.
Футбол 11 квітня 2020, 16:10 (football.ua)
Луческу: Кастільо каже неправду, сім я понад усе Луческу: Кастільо каже неправду, сім'я понад усе
Екс-тренер Шахтаря категорично спростував слова Нері Кастільо про те, що того не відпустили на похорон батьків.
Футбол 11 квітня 2020, 19:16 (football.ua)
Галатасарай зацікавився португальцем, на якого претендують клуби АПЛ Галатасарай зацікавився португальцем, на якого претендують клуби АПЛ
Захисник Антверпена Ауреліу Бута може влітку опинитися в Туреччині.
Футбол 11 квітня 2020, 20:20 (football.ua)
Півзахисник Айнтрахта: Думаю, сезон відновиться в кінці травня Півзахисник Айнтрахта: Думаю, сезон відновиться в кінці травня
Желсон Фернандес впевнений, що чемпіонат Німеччини продовжиться в кінці травня.
Футбол 11 квітня 2020, 21:30 (football.ua)
Харатін: Дуже важко зараз сказати, коли в Угорщині відновиться сезон Харатін: Дуже важко зараз сказати, коли в Угорщині відновиться сезон
Півзахисник Фенернцвароша - про відновлення чемпіонату Угорщини.
Футбол 11 квітня 2020, 05:00 (football.ua)
Міністр спорту Італії просить відновити тренування з 4 травня Міністр спорту Італії просить відновити тренування з 4 травня
Карантин в Італії продовжений до 3 травня, про що оголосив прем'єр-міністр.
Футбол 11 квітня 2020, 10:28 (football.ua)
Агент Лаутаро Мартінеса: Хто б не хотів грати разом з Мессі? Агент Лаутаро Мартінеса: Хто б не хотів грати разом з Мессі?
Ймовірно, інтерес з боку Барселони до аргентинцеві не позбавлений сенсу.
Футбол 11 квітня 2020, 11:42 (football.ua)
Легенда  Легенда "
У відомого футболіста і тренера "
Спорт 11 квітня 2020, 12:45 (ТСН.ua)
Фахівці попереджають про ризик для здоров я деяких вправ на прес Фахівці попереджають про ризик для здоров'я деяких вправ на прес
Медики застерігають: далеко не завжди заняття спортом приносять користь людині. Бездумне захоплення навантаженнями може завдати серйозної шкоди н...
Спорт 11 квітня 2020, 13:47 (e-news.com.ua)
Серія А може поновитися 31 травня та завершить сезон до 3 серпня Серія А може поновитися 31 травня та завершить сезон до 3 серпня
Мілану, Інтеру, Аталанте і Брешії доведеться шукати для себе нейтральні поля.
Футбол 11 квітня 2020, 16:00 (football.ua)
Сарабія розповів, чому погодився на перехід в ПСЖ Сарабія розповів, чому погодився на перехід в ПСЖ
Іспанський півзахисник розраховує прогресувати в столичній команді.
Футбол 11 квітня 2020, 02:45 (football.ua)
Ігало - про те, де продовжить кар єру: Буду молитися і піду того, що скаже мені бог Ігало - про те, де продовжить кар'єру: Буду молитися і піду того, що скаже мені бог
Нападаючий Манчестер Юнайтед - про те, що не знає, де продовжить кар'єру.
Футбол 11 квітня 2020, 01:39 (football.ua)
Фірпо: Чи має намір показати, на що я здатний як гравець Фірпо: Чи має намір показати, на що я здатний як гравець
Захисник Барселони розповів про адаптацію в нинішній команді.
Футбол 11 квітня 2020, 01:44 (football.ua)
Хмара тегів