Архів новин 

новини: 9 січня 2020 у рубриці:  

Машина російського екіпажу ралі "

Позашляховик російського пілота Володимира Васильєва згорів в ході ралі-марафону «Дакар», повідомляє postimees.
Спорт 09 січня 2020, 23:38 (glavnoe.ua)

Динамо цікавиться колишнім вінгера Зорі Пауліньо - ЗМІ Динамо цікавиться колишнім вінгера Зорі Пауліньо - ЗМІ
Зараз бразилець виступає за Левскі, який не горить бажанням продавати гравця.
Футбол 09 січня 2020, 20:29 (football.ua)
Сімеоне: Феліш? Йому потрібно більше часу Сімеоне: Феліш? Йому потрібно більше часу
Менеджер поділився думкою про форму молодого португальця.
Футбол 09 січня 2020, 13:44 (football.ua)
Ален: Все життя буду вболівати за Барселону, але перейти в Реал не відмовився б Ален: Все життя буду вболівати за Барселону, але перейти в Реал не відмовився б
Новачок Бетіса не виключає, що одного разу зіграє в футболці "
Футбол 09 січня 2020, 18:20 (football.ua)
Вальверде і Бускетса відвезли на матч Реала замість прес-конференції Вальверде і Бускетса відвезли на матч Реала замість прес-конференції
Водій трохи не розібрався в тонкощах розкладу іспанських клубів.
Футбол 09 січня 2020, 08:19 (football.ua)
Челсі близький до продовження контракту з Джеймсом Челсі близький до продовження контракту з Джеймсом
Молодий захисник став важливим виконавцем "
Футбол 09 січня 2020, 02:57 (football.ua)
Престон оголосив про підписання одноклубника Шведа Сінклейр Престон оголосив про підписання одноклубника Шведа Сінклейр
Скотт Сінклейр завершив перехід в Престон.
Футбол 09 січня 2020, 09:23 (football.ua)
Вальверде: Чому Суперкубок Іспанії проходить в Саудівській Аравії? заради грошей Вальверде: Чому Суперкубок Іспанії проходить в Саудівській Аравії? заради грошей
Менеджер каталонців висловив свою думку про формат турніру.
Футбол 09 січня 2020, 10:29 (football.ua)
Сімеоне: Гра проти кращих команд робить вас сильніше Сімеоне: Гра проти кращих команд робить вас сильніше
Менеджер мадридців - про майбутній матч проти Барселони.
Футбол 09 січня 2020, 10:27 (football.ua)
Цуріков: Можливо, травма допомогла мені піти з Яблонця в команду, де я дійсно хочу грати Цуріков: Можливо, травма допомогла мені піти з Яблонця в команду, де я дійсно хочу грати
Захисник Дніпро-1 Андрій Цуріков прокоментував свій перехід в клуб.
Футбол 09 січня 2020, 11:36 (football.ua)
Мбаппе: Зараз не час говорити про новий контракт Мбаппе: Зараз не час говорити про новий контракт
Форвард не поспішає ставити підпис під новою угодою.
Футбол 09 січня 2020, 11:32 (football.ua)
Фонсека: Сподіваюся, Роналду буде зол після матчу з Ромою Фонсека: Сподіваюся, Роналду буде зол після матчу з Ромою
Португальський тренер розраховує засмутити Ювентус.
Футбол 09 січня 2020, 12:40 (football.ua)
Барселона зробила пропозицію по хавбеку Палмейраса Барселона зробила пропозицію по хавбеку Палмейраса
Матеус Фернандес може продовжити кар'єру в Іспанії.
Футбол 09 січня 2020, 02:53 (football.ua)
Хмара тегів