новини: 15 вересня 2017 у рубриці:

Погба розлютив Моуріньо

Тренер Манчестер Юнайтед Жозе Моуріньо незадоволений тим, що півзахисник "червоних дияволів" Поль Погба ігнорує рекомендації клубних лікарів.
Футбол 15 вересня 2017, 12:02 (football.ua)

Гравця  Динамо  зачепив свист уболівальників після першого тайму Гравця "Динамо" зачепив свист уболівальників після першого тайму
Хавбек киян прокоментував гру проти "Шкендербеу".
Спорт 15 вересня 2017, 11:54 (ТСН.ua)
Варан може дебютувати в Ла Лізі 2017-2018 проти Сосьєдаду Варан може дебютувати в Ла Лізі 2017-2018 проти Сосьєдаду
Захисник Реала Рафаель Варан готовий зіграти свій перший матч в нинішньому розіграші чемпіонату Іспанії.
Футбол 15 вересня 2017, 11:12 (football.ua)
Реал і Барселона поборються за хавбека Марселя Реал і Барселона поборються за хавбека Марселя
Півзахисник Марселя Максим Лопес може продовжити свою кар'єру в одному з іспанських грандів.
Футбол 15 вересня 2017, 11:45 (football.ua)
Ліверпуль має намір підписати Де врея взимку Ліверпуль має намір підписати Де врея взимку
"Червоні" можуть придбати захисника Лаціо Стефана Де врея в січневе трансферне вікно.
Футбол 15 вересня 2017, 11:41 (football.ua)
Вернидуб відправить футболістів  Зорі  в дубль після поразки в Лізі Європи Вернидуб відправить футболістів "Зорі" в дубль після поразки в Лізі Європи
Наставник заявив, що втомився брати всю відповідальність на себе.
Спорт 15 вересня 2017, 11:51 (ТСН.ua)
Олександр Караваєв: Дуже прикро, немає слів Олександр Караваєв: Дуже прикро, немає слів
Півзахисник Зорі Олександр Караваєв прокоментував поразку своєї команди в матчі з Естерсунді (0: 2).
Футбол 15 вересня 2017, 07:35 (football.ua)
Зоря - Естерсунд 0: 2 Відео голів та огляд матчу Зоря - Естерсунд 0: 2 Відео голів та огляд матчу
Представляємо вашій увазі відео голів та огляд матчу Зоря - Естерсунд (0: 2).
Футбол 15 вересня 2017, 07:58 (football.ua)
Маркевич дав кілька коментарів з приводу збірної України Маркевич дав кілька коментарів з приводу збірної України
Глава комітету збірних Федерації футболу України Мирон Маркевич вважає, що наша збірна зберігає великі шанси на вихід в головну сітку Чемпіонату ...
Футбол 15 вересня 2017, 08:12 (УРА-Информ)
У чому причина поразки  Наполі У чому причина поразки "Наполі"
Наставник італійського "Наполі" Мауріціо Сарри провів невеликий аналіз гри своїх підопічних.
Футбол 15 вересня 2017, 08:34 (УРА-Информ)
Сидорчук про свій гол: М яч просто зрізався Сидорчук про свій гол: М'яч просто зрізався
Півзахисник Динамо Сергій Сидорчук прокоментував перемогу своєї команди проти Скендербеу і свій гарний забитий м'яч в даному поєдинку.
Футбол 15 вересня 2017, 10:33 (football.ua)
Ектор Бельерін: Арсенал - найкраща команда в Лізі Європи Ектор Бельерін: Арсенал - найкраща команда в Лізі Європи
Захисник Арсеналу Ектор Бельерін вважає, що "каноніри" зобов'язані боротися за головний трофей Ліги Європи.
Футбол 15 вересня 2017, 10:47 (football.ua)
Росію можуть виключити з Олімпіади-2018 Росію можуть виключити з Олімпіади-2018
Міжнародний олімпійський комітет може відсторонити РФ від участі в Олімпійських іграх 2018 року через можливого використання допінгу її спортсмен...
Спорт 15 вересня 2017, 10:42 (УРА-Информ)
Капітан Ньюкасла погодився підписати новий контракт з клубом Капітан Ньюкасла погодився підписати новий контракт з клубом
Захисник Ньюкасла Джамаал Ласселлес найближчим часом підпише з "сороками" новий п'ятирічний контракт.
Футбол 15 вересня 2017, 11:06 (football.ua)
Динамо розібралося зі Скендербеу Динамо розібралося зі Скендербеу
Команда Олександра Хацкевича здобула три очки в домашньому матчі проти албанців завдяки ударному другого тайму (3: 1).
Футбол 15 вересня 2017, 00:09 (football.ua)
Буффон: Чи не заслужили програти 0: 3 Буффон: Чи не заслужили програти 0: 3
Воротар Ювентуса Джанлуїджі Буффон вважає, що туринці награли на більшу, ніж розгромної поразки від Барселони.
Футбол 15 вересня 2017, 00:00 (football.ua)
Динамо - Шкендербеу 3: 1 Відео голів та огляд матчу Динамо - Шкендербеу 3: 1 Відео голів та огляд матчу
Представляємо вашій увазі відео голів та огляд матчу Динамо - Шкендербеу (3: 1).
Футбол 15 вересня 2017, 00:29 (football.ua)
Фани Кельна затримали початок матчу з Арсеналом Фани Кельна затримали початок матчу з Арсеналом
Безквиткові шанувальники Кельна спробували проникнути на Емірейтс.
Футбол 15 вересня 2017, 00:23 (football.ua)
Хацкевич: Вам краще не знати, що я говорив футболістам у перерві Хацкевич: Вам краще не знати, що я говорив футболістам у перерві
Головний тренер Динамо Олександр Хацкевич прокоментував перемогу своєї команди в матчі зі Шкендербеу (3: 1).
Футбол 15 вересня 2017, 00:13 (football.ua)
Аустрія - Мілан 1: 5 Відео голів та огляд матчу Аустрія - Мілан 1: 5 Відео голів та огляд матчу
Представляємо вашій увазі відео голів та огляд матчу Аустрія - Мілан (1: 5).
Євген Хачеріді: У перерві тренери сказали додати Євген Хачеріді: У перерві тренери сказали додати
Захисник Динамо Євген Хачеріді поділився враженнями від поєдинку Ліги Європи Динамо - Скендербеу.
Футбол 15 вересня 2017, 01:10 (football.ua)
Артем Громов: Грали на перемогу Артем Громов: Грали на перемогу
Півзахисник Зорі Артем Громов прокоментував поразку своєї команди в матчі з Естерсунді.
Футбол 15 вересня 2017, 01:23 (football.ua)