Гравця "Динамо" зачепив свист уболівальників після першого тайму

15 вересня 2017, 11:54 | Спорт

Півзахисника "Динамо" Віталія Буяльського образив свист уболівальників після першого тайму в матчі Ліги Європи проти "Шкендербеу".

Футболіст відзначив, що команда старалася, але суперник добре працював в захисті.

"Було прикро, коли грали в першому таймі, були моменти, але пропустили і йшли з поля під свист уболівальників. Це зачепило найбільше. Все-таки ми намагалися.

Суперник добре захищався. Було важко розкривати оборону в першому таймі. У другому вони втомилися і з'явилося більше зон, і ми забивали через фланги. Якби вони були більш готові фізично, напевно, оборонялися б так само.

Це Ліга Європи. Як можна виходити невмотивованими? Навіть коли виходиш грати у дворі, хочеш обігравати будь-якого суперника ", - сказав Буяльський.

Нагадаємо, що вчора, 14 вересня, київське "Динамо" в першому турі групового раунду Ліги Європи здолало албанський "Шкендербеу". У першому таймі киянам не вдалося забити жодного м'яча і вони поступалися 0: 1, проте в другій частині зустрічі команда Хацкевича виправилася і переграла суперника з фінальним рахунком 3: 1.