Динамо розібралося зі Скендербеу

15 вересня 2017, 00:09 | Футбол
ФОТО ФК Динамо

У звітному поєдинку кияни в рідних стінах приймали албанський Скендербеу. Після успіху Шахтаря хотілося продовження свята футболу від українських команд. Олександр Хацкевич складом не здивували. Можна відзначити тільки відсутність Миколи Морозюка, місце якого зайняв Домагой Віда, а компанію Євгену Хачеріді в центрі склав Тамаш Кадар.

З перших хвилин господарі взяли м'яч під свій контроль і кинулися забивати швидкий гол. Активно працювали крайні захисники, які борознили обидва фланги. Перший момент, проте, виник у гостей, але удару Сові з-за меж штрафного не вистачило точності. Наша команда відповіла небезпечним моментом за участю Гармаша - Денис вивалився на побачення з воротарем і вирішив віддати пас, який заблокували.

В середині тайму вірний момент упустив Віда - хорват відклеївся від суперника і головою пробив у дальній кут, але не влучив. Трохи пізніше виник дуже спірний момент, коли в другій хвилі атаки Буяльський звалився на газон у штрафному суперника, але арбітру не вистачило підстав, щоб призначити пенальті. Кияни продовжували тиснути на ворота суперника, але примудрилися пропустити. Музака прискорився і пробив з-за меж штрафного - м'яч потрапив точно в кут. 0: 1. До перерви команда Хацкевича нічим відповісти не змогла.

На другий тайм не вийшов Денис Гармаш, його місце на полі зайняв Жуніор Мораес. А головним ньюсмейкером став Сергій Сидорчук. Новоспечений капітан спершу зрівняв рахунок невідпорним ударом з-за меж штрафного. А кількома хвилинами пізніше Сидорчук відібрав м'яч і почав другу результативну атаку господарів, яку завершив Жуніор Мораес, замкнувши дальню штангу. 2: 1. Перевернули гру підопічні Хацкевича за пару хвилин, що шокувало албанців.

Гості тільки почали приходити до тями, як арбітр призначив пенальті в їх ворота. Міці завалив Кадара в штрафний при подачі з кутового. "Вирок" реалізував Дьємерсі Мбокані, що поставило хрест на перспективах албанців на здобуті пункти в цьому матчі. Другий тайм вдався киянам набагато краще. Команда Хацкевича продовжувала проводити позиційні атаки в середньому темпі, а іноді давала пограти першим номером гостям, сподіваючись на разючі контрвипади.

Гавазай, який був покликаний освіжити гру албанців, доставив деякі неприємності обороні Динамо, але Максиму Ковалю так і не довелося серйозно вступати в гру. У киян згадується відмінний удар Миколи Морозюка зі штрафного. Крім того, свій ігровий час отримав Олег Гусєв.

Господарі спокійно довели матч до перемоги і здобули такі потрібні три бали.

Динамо - Шкендербеу 3: 1 Голи: Сидорчук, 47, Мораес, 49, Мбокані, 65 (з пенальті) - Музака, 39 Динамо: Коваль - Віда, Хачеріді, Кадар, Піваріч - Буяльський, Сидорчук - Циганков (Морозюк, 70), Гармаш (Мораес, 46), Гонсалес (Гусєв, 83) - Мбокані Скендербеу: Шехі - Вангелі, Радаш, Яшаніца (Аліта, 68), Міці - Османі (Гавазай, 60) - Музака, Діта, Ліля, Джеймс (сахитья, 76 ) - Сові Попередження: Гонсалес, Буяльський - Музака, Вангелі, Міці, Радаш.