Архів новин 

новини: 30 червня 2022 у рубриці:  

Галліані особисто провів перемовини щодо трансфера нападника Наполі до Монци

Президент бере активну участь у контактах із іншими клубами.
Футбол 30 червня 2022, 09:05 (football.ua)

Названо звички, які роблять нас старшими Названо звички, які роблять нас старшими
Американські вчені з Клініки Майо визначили кілька навичок, які прискорюють зовнішні ознаки старіння. Зокрема, призводять до появи глибших зморшо...
Здоров'я 30 червня 2022, 08:49 (NeBoley.com.ua)
Реальні доходи росіян переживають максимальне з 2015 року падіння - Росстат Реальні доходи росіян переживають максимальне з 2015 року падіння - Росстат
Проте обшивання поки що не позначається на рівні обожнювання росіянами свого володаря.
Економіка 30 червня 2022, 08:46 (Зеркало недели)
Лозанна — Динамо Київ 2:0 Відео голів та огляд товариського матчу Лозанна — Динамо Київ 2:0 Відео голів та огляд товариського матчу
До вашої уваги найкращі моменти поєдинку.
Футбол 30 червня 2022, 08:09 (football.ua)
Верона домовилась щодо трансферу нападника Аталанти Верона домовилась щодо трансферу нападника Аталанти
Гравець останні півроку брав участь у порятунку Дженоа.
Футбол 30 червня 2022, 08:25 (football.ua)
Ювентус віддасть талановитого нападника до оренди в Ам’єн Ювентус віддасть талановитого нападника до оренди в Ам’єн
Футболіст ще не має досвіду гри на дорослому рівні.
Футбол 30 червня 2022, 08:39 (football.ua)
Бельгія з 1 липня призупинить видачу туристичних віз росіянам на невизначений термін Бельгія з 1 липня призупинить видачу туристичних віз росіянам на невизначений термін
Туристів з Росії не чекають у Європі та Бельгії, зокрема.
Світ 30 червня 2022, 01:33 (Зеркало недели)
Комітет закордонних справ сенату США відреагував на розслідування  Комітет закордонних справ сенату США відреагував на розслідування "
США та ЄС зобов'язані закрити такі очевидні лазівки, заявляють у комітеті.
Політика 30 червня 2022, 01:04 (Зеркало недели)
Ще одна небезпека сидячого способу життя Ще одна небезпека сидячого способу життя
Якщо вам за 60 років, то кожна додаткова година на день, проведена у кріслі, підвищує ризик інвалідності в майбутньому.. Незалежно від того, скі...
Здоров'я 30 червня 2022, 01:22 (e-news.com.ua)
Ліки від печії: поради Ліки від печії: поради
Підбір ліків від печії відбувається на підставі того діагнозу, який спричинив виникнення даного симптому.. В основі печії лежить зворотний закид ...
Здоров'я 30 червня 2022, 01:19 (e-news.com.ua)
Основні відомості про крем, що матує Основні відомості про крем, що матує
Дедалі більше жінки дізнаються про такий косметичний засіб як матуючий крем, який є справжнім порятунком для проблемної шкіри, схильної до надмір...
Здоров'я 30 червня 2022, 02:25 (e-news.com.ua)
Байден зустрівся з Ердоганом у Мадриді Байден зустрівся з Ердоганом у Мадриді
Головними темами зустрічі були питання щодо вступу Фінляндії та Швеції до НАТО та вивезення зерна з України.
Політика 30 червня 2022, 07:04 (Зеркало недели)
ВСУ ликвидировали очередного подполковника российской армии. ВСУ ликвидировали очередного подполковника российской армии.
Украинские военные уничтожили заместителя начальника штаба 11-й ОДШБ подполковника армии РФ Кислякова
Україна 30 червня 2022, 03:45 (Зеркало недели)
Пірсинг: мистецтво бути гарними Пірсинг: мистецтво бути гарними
З того часу, як людина усвідомила, що краса є «страшною силою», вона впритул зайнялася окрасою своєї зовнішності. І нехай перші брязкальця так са...
Здоров'я 30 червня 2022, 00:02 (e-news.com.ua)
Перша поразка у 2022 році:  Перша поразка у 2022 році: "
Київське "
Спорт 30 червня 2022, 00:27 (ТСН.ua)
Україна надасть громадянам документ із чіткими діями, які має виконати держава на шляху до ЄС – Зеленський Україна надасть громадянам документ із чіткими діями, які має виконати держава на шляху до ЄС – Зеленський
За словами президента, зараз головне завдання України – не втрачати жодного тижня у відносинах із Євросоюзом.
Україна 30 червня 2022, 00:23 (Зеркало недели)
Арсенал веде переговори з Вілширом на посаду головного тренера однієї з молодіжних команд Арсенал веде переговори з Вілширом на посаду головного тренера однієї з молодіжних команд
"Каноніри" знаходяться у пошуках нових керманичів команд U-18 та U-21.
Футбол 30 червня 2022, 00:00 (football.ua)
З полону звільнено 144 українських воїнів З полону звільнено 144 українських воїнів
Сьогодні в ході масштабного обміну з полону звільнено 144 захисники України. Про це повідомляє Координаційний штаб із поводження з військовополон...
Суспільство 30 червня 2022, 00:21 (glavnoe.ua)
Україна та ЄС підписали  Україна та ЄС підписали "
Україна та ЄС підписали Угоду про вантажні перевезення автомобільним транспортом. Про це повідомив голова Кабміну Денис Шмигаль та пояснив, що це...
Економіка 30 червня 2022, 00:48 (glavnoe.ua)
  Борис Джонсон про поїздку Путіна на саміт G20 " Борис Джонсон про поїздку Путіна на саміт G20
Прем'єр-міністр Великобританії Борис Джонсон прокоментував інформацію про можливу поїздку російського президента Володимира Путіна на саміт G20 ц...
Політика 30 червня 2022, 00:42 (glavnoe.ua)
Що косметологи думають про видавлювання прищів Що косметологи думають про видавлювання прищів
Всім відомий негативний вплив, який надають на здоров'я та красу такі шкідливі звички, як куріння та алкоголь, нездорове харчування, малорухливий...
Здоров'я 30 червня 2022, 00:58 (e-news.com.ua)
Буряковий сік виявився важливим помічником для серця та судин Буряковий сік виявився важливим помічником для серця та судин
Буряковий сік здатний зменшити шкідливе запалення в кровоносних судинах, що підвищує ризик серцевого нападу, особливо у людей з ішемічними захвор...
Здоров'я 30 червня 2022, 00:30 (NeBoley.com.ua)
Лікарка назвала 5 корисних звичок, які допоможуть покращити сон Лікарка назвала 5 корисних звичок, які допоможуть покращити сон
Через постійні сирени, тривогу та нескінченну кількість новин якість сну може погіршуватися.
Здоров'я 30 червня 2022, 00:31 (NeBoley.com.ua)
Притула рассказал, как жена напугала его в день рождения:  Я взял пистолет Притула рассказал, как жена напугала его в день рождения: "Я взял пистолет"
Известный украинский шоумен и волонтер Сергей Притула, который на днях собрал средства на 4 "Байрактара" для ВСУ, рассказал о неожиданном подарке...
Світські хроніки 30 червня 2022, 00:32 (ТСН.ua)
Ленгле перейде з Барселони до Тоттенгема — Ді Марціо Ленгле перейде з Барселони до Тоттенгема — Ді Марціо
"Шпори" орендують французького центрбека.
Футбол 30 червня 2022, 00:37 (football.ua)
Чи потрібно засмагати, щоб отримати більше вітаміну D Чи потрібно засмагати, щоб отримати більше вітаміну D
Ще у 2021 році вчені дійшли висновку, що дефіцит вітаміну D підвищує ризик тяжкого перебігу Covid-19.
Здоров'я 30 червня 2022, 01:02 (NeBoley.com.ua)
Війна, день 126. Зробимо все, щоб повернути додому кожного українця й кожну українку Війна, день 126. Зробимо все, щоб повернути додому кожного українця й кожну українку
До вашої уваги інформація щодо російського вторгнення в Україну за підсумками 29 червня.
Футбол 30 червня 2022, 00:54 (football.ua)
Хмара тегів