Перша поразка у 2022 році: "

30 червня 2022, 00:27 | Спорт

Поєдинок у Лозанні на стадіоні Stade de la Tuiliere завершився перемогою господарів - 2:0. Зустріч відбулася у рамках благодійного турне киян \! Stop the War! (Матч за Світ! Зупинимо Війну! "

Обидва голи у ворота " Вже на 5-й хвилині він дальнім ударом вивів свою команду вперед, а наприкінці першого тайму потужним пострілом у воротар оформив дубль..

Зазначимо, що " Перервалася 21-матчева безпрограшна серія киян у спарингах, що налічувала 15 перемог та 6 нічиїх. Слід зауважити, що динамівці грали не основним складом, адже ключові виконавці приєднаються до команди після відпустки..

У першому контрольному поєдинку на літньому зборі команда Мірчі Луческу зіграла внічию зі швейцарським " У наступних матчах благодійного туру на підтримку України "

Нагадаємо, вже наступного місяця " Матчі " Першу зустріч, яка номінально буде домашньою для підліпочних Луческу, команди проведуть у польському Лодзі..