Архів новин 

новини: 20 січня 2021 у рубриці:  

Мората залишився в запасі на фінал Суперкубка Італії проти Наполі

Стали відомі стартові склади команд для фінального поєдинку за Суперкубок Італії-2021, в якому зіграють туринський Ювентус і неаполітанський Наполі.
Футбол 20 січня 2021, 23:33 (football.ua)

Пропавшего в горах киевлянина нашли спасатели Пропавшего в горах киевлянина нашли спасатели
Закарпатские спасатели отыскали 35-летнего туриста из Киева, который сегодня днем спускаясь с горы Гемба, пропал без вести. Его жизни и здоровью ...
Події 20 січня 2021, 23:03 (glavnoe.ua)
Малиновський - один з кращих гравців матчу Удінезе - Аталанта Малиновський - один з кращих гравців матчу Удінезе - Аталанта
Дії українця оцінили по достоїнству.
Футбол 20 січня 2021, 20:18 (football.ua)
Сократіс: Закінчився один з найприємніших моментів у моїй кар єрі Сократіс: Закінчився один з найприємніших моментів у моїй кар'єрі
Футболіст отримав статус вільного агента.
Футбол 20 січня 2021, 21:21 (football.ua)
Максимов розповів про інтерес Шахтаря до Резнику Максимов розповів про інтерес Шахтаря до Резнику
Воротар міг переїхати в донецький клуб.
Футбол 20 січня 2021, 22:28 (football.ua)
Удінезе - Аталанта 1: 1 Відео голів та огляд матчу Удінезе - Аталанта 1: 1 Відео голів та огляд матчу
Вашій увазі відеоогляд поєдинку Серії А.
Футбол 20 січня 2021, 22:24 (football.ua)
Оля Полякова прокоментувала закон про державну мову: \? Оля Полякова прокоментувала закон про державну мову: \?
Артистка впевнена, що мова потрібна щоб усвідомити себе українцем.
Світські хроніки 20 січня 2021, 14:23 (ТСН.ua)
Які причини меланоми Які причини меланоми
Меланома - це ракове захворювання шкіри. Це захворювання розвивається з клітин меланоцитів, відповідальних за синтез меланіну - пігменту, від яко...
Здоров'я 20 січня 2021, 15:47 (e-news.com.ua)
 1+1  покажет детектив  Таємниці великих українців "1+1" покажет детектив "Таємниці великих українців"
На телеэкраны выйдет 8 серий, каждая из которых раскрывает неожиданные и сенсационные подробности жизни выдающихся украинцев.
Світські хроніки 20 січня 2021, 15:42 (ТСН.ua)
Суд оставил под стражей экс-главу Укрбуда Максима Микитася Суд оставил под стражей экс-главу Укрбуда Максима Микитася
mikit. jpg Киевский апелляционный суд отклонил ходатайство защиты и оставил в силе решение суда первой инстанции об аресте экс-главы Укрбуда Макс...
Суспільство 20 січня 2021, 17:59 (Електронні Вісті)
Ненафарбована Василиса Фролова в обтягує футболці показала вагітний животик Ненафарбована Василиса Фролова в обтягує футболці показала вагітний животик
Телеведуча здалася під час онлайн-навчання материнства.
Світські хроніки 20 січня 2021, 20:16 (ТСН.ua)
Умер известный украинский дизайнер Сергей Ермаков Умер известный украинский дизайнер Сергей Ермаков
В возрасте 48 лет ушел из жизни популярный украинский дизайнер одежды Сергей Ермаков. Он был почти полностью незрячим.
Політика 20 січня 2021, 19:24 (glavnoe.ua)
Чотири стратегічних виклику Джо Байдена Чотири стратегічних виклику Джо Байдена
" Але дуже скоро нагадають про себе зовнішньополітичні імперативи, і йому доведеться зробити важливий вибір. Виникнуть чотири стратегічних виклик...
Політика 20 січня 2021, 04:29 (glavnoe.ua)
Що вказує на ревматоїдний артрит? Експерти називають два несподіваних ознаки Що вказує на ревматоїдний артрит? Експерти називають два несподіваних ознаки
Одним з несподіваних ознак, які вказують на ревматоїдний артрит, є сухість очей - про це попереджають фахівці Versus Arthritis, найбільшої благод...
Здоров'я 20 січня 2021, 07:46 (NeBoley.com.ua)
Худнути під час сну? Чай улун допомагає в цьому Худнути під час сну? Чай улун допомагає в цьому
Відомо, що те, що ми їмо ввечері, може вплинути на те, набираємо ми або втрачаємо вагу, і було доведено, що чай улун ефективний для підтримки ваг...
Здоров'я 20 січня 2021, 06:38 (NeBoley.com.ua)
У Харківській області у власність громад передали всі навчальні заклади У Харківській області у власність громад передали всі навчальні заклади
Сьогодні відбулася сесія Дворічанського селищної ради, під час якої останні 25 навчальних закладів Харківської області вжито на баланс селищної р...
Суспільство 20 січня 2021, 07:42 (glavnoe.ua)
Ярмоленко отримав високу оцінку від Whoscored в матчі проти Вест Бромвіча Ярмоленко отримав високу оцінку від Whoscored в матчі проти Вест Бромвіча
Українського вінгера гідно оцінили за гру проти "
Футбол 20 січня 2021, 08:51 (football.ua)
Тренерский штаб сборной Украины пополнится еще одним специалистом Тренерский штаб сборной Украины пополнится еще одним специалистом
Ассистентом Андрея Шевченко станет экс-сотрудник днепровского Днепра-1.
Футбол 20 січня 2021, 07:06 (football.ua)
Вест Бромвіч потрапив під розслідування АПЛ через неоднозначне пункту в контракті Снодграсса Вест Бромвіч потрапив під розслідування АПЛ через неоднозначне пункту в контракті Снодграсса
Півзахисник вимушено пропустив гру проти свого колишнього клубу.
Футбол 20 січня 2021, 09:58 (football.ua)
Гольовий пас Ярмоленко - в огляді матчу Вест Хем - Вест Бромвіч Гольовий пас Ярмоленко - в огляді матчу Вест Хем - Вест Бромвіч
Представляємо вашій увазі відео найкращих моментів матчу 18-го туру англійської Прем'єр-ліги.
Футбол 20 січня 2021, 09:56 (football.ua)
Вчені: 5G випромінювання токсично для людини Вчені: 5G випромінювання токсично для людини
Комісія Нью-Гемпшира з вивчення екологічних і медичних наслідків розвитку технології 5G провела дослідження, в ході якого було встановлено, що бе...
Здоров'я 20 січня 2021, 11:03 (e-news.com.ua)
В Кремле прокомментировали расследование Навального о  дворце Путина В Кремле прокомментировали расследование Навального о "дворце Путина"
Представитель Кремля Дмитрий Песков заявил, что обнародованные данные ФБК российского оппозиционера Алексея Навального о "дворце Путина" являются...
Політика 20 січня 2021, 10:10 (glavnoe.ua)
Усику доведеться почекати: WBO схвалила бій між Джошуа і Ф юрі Усику доведеться почекати: WBO схвалила бій між Джошуа і Ф'юрі
Організація більше не вимагає від Джошуа захищати титул в поєдинку з українцем.
Спорт 20 січня 2021, 12:08 (ТСН.ua)
Нацполіція почала штрафувати водіїв на  Нацполіція почала штрафувати водіїв на "
Поліція почала штрафувати водіїв авто на Єврономер за порушення закону в разі виявлення за кермом не ту людину, який за документами ввіз авто на ...
Суспільство 20 січня 2021, 13:11 (glavnoe.ua)
Новая глава ОБСЕ и Кулеба отправились на Донбасс Новая глава ОБСЕ и Кулеба отправились на Донбасс
Министр иностранных дел Украины Дмитрий Кулеба и глава ОБСЕ, министр иностранных дел Швеции Анн Линде отправились в зону проведения Операции объе...
Політика 20 січня 2021, 12:01 (glavnoe.ua)
Динамо Київ зацікавилося гравцем збірної Швеції Динамо Київ зацікавилося гравцем збірної Швеції
Протистояти українському клубу в суперечці за футболіста буде французька Тулуза.
Футбол 20 січня 2021, 13:21 (football.ua)
Кабмин утвердил повышение зарплат сотрудников бюджетной сферы Кабмин утвердил повышение зарплат сотрудников бюджетной сферы
kabm. jpg Кабинет министров Украины утвердил новую тарифную ставку для рассчета зарплат сотрудников бюджетной сферы. Соответствующее решение на з...