Архів новин 

новини: 7 квітня 2020 у рубриці:  

Зірка "

Актор виявився в центрі скандалу.
Світські хроніки 07 квітня 2020, 23:03 (ТСН.ua)

У Реалі немає єдиного рішення про долю Хакимі У Реалі немає єдиного рішення про долю Хакимі
Захисник може виявитися в іншому клубі в наступному сезоні.
Футбол 07 квітня 2020, 23:01 (football.ua)
Дніпро закриває в їзд транспорту з інших регіонів Дніпро закриває в'їзд транспорту з інших регіонів
Спеціальна комісія з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації природного характеру місцевого рівня 7 квітня ухвалила рішення про заборону на в'...
Суспільство 07 квітня 2020, 21:57 (glavnoe.ua)
Как в школах раздают бесплатные маски Как в школах раздают бесплатные маски
Алексей пришел в школу № 131 за медицинскими масками. Здесь учатся его двое детей и о том, что здесь сегодня раздают маски мужчина узнал через ро...
Суспільство 07 квітня 2020, 21:39 (glavnoe.ua)
Санчес не хоче отримувати менше 500 тисяч в тиждень, тому не покине Манчестер Юнайтед Санчес не хоче отримувати менше 500 тисяч в тиждень, тому не покине Манчестер Юнайтед
Форвард Інтера, швидше за все, повернеться в МЮ майбутнім літом.
Футбол 07 квітня 2020, 19:49 (football.ua)
Мауро Ікарді повернувся в сферу інтересів Реала Мауро Ікарді повернувся в сферу інтересів Реала
У аргентинця знову з'явився шанс переїхати в Мадрид.
Футбол 07 квітня 2020, 19:45 (football.ua)
Які симптоми, коли лізуть зуби Які симптоми, коли лізуть зуби
Прорізування постійних або «дорослих» зубів у дітей в 6-7 років рідко супроводжується якимись особливо запам'ятовуються симптомами. Але прорізува...
Здоров'я 07 квітня 2020, 18:41 (e-news.com.ua)
Укрпочта расширяет бесплатные услуги на время карантина Укрпочта расширяет бесплатные услуги на время карантина
pochta. png Укрпочта на время карантина вводит бесплатную переадресацию отправлений, а также предлагает доставку семян, инвентаря, удобрений и са...
Суспільство 07 квітня 2020, 18:28 (Електронні Вісті)
Названо необхідні організму на карантині продукти Названо необхідні організму на карантині продукти
Американський дієтолог рекомендував харчування в режимі карантину через COVID-19. Фахівець радить дотримуватися середземноморської дієти.
Здоров'я 07 квітня 2020, 17:38 (Корреспондент.net)
Дженніфер Лопес через коронавируса відклала довгоочікуване весілля з Алексом Родрігесом Дженніфер Лопес через коронавируса відклала довгоочікуване весілля з Алексом Родрігесом
Співачка заявила, що не знає тепер коли відбудеться радісна подія.
Світські хроніки 07 квітня 2020, 15:26 (ТСН.ua)
В Киеве на двухнедельной обсервации находятся 207 человек В Киеве на двухнедельной обсервации находятся 207 человек
obser. jpg Киевская городская государственная администрация подготовила 4 базы, всего Киев может предоставить 3 тыс. мест для обсервации возвраща...
Здоров'я 07 квітня 2020, 14:29 (Електронні Вісті)
Мюллер: Продовження контракту з Баварією було для мене абсолютним пріоритетом Мюллер: Продовження контракту з Баварією було для мене абсолютним пріоритетом
Хавбек розповів про продовження договору з клубом.
Футбол 07 квітня 2020, 14:23 (football.ua)
Стало відомо, коли завершиться відбір на Олімпійські ігри-2021 Стало відомо, коли завершиться відбір на Олімпійські ігри-2021
Ліцензії спортсменів, які вже завоювали право для участі в змаганнях, залишаться в силі.
Спорт 07 квітня 2020, 13:19 (ТСН.ua)
В Киеве количество случаев коронавируса увеличилось до 279 человек В Киеве количество случаев коронавируса увеличилось до 279 человек
kievkart. jpg В Киеве количество случаев коронавируса увеличилось до 279 человек. Об этом во время брифинга сегодня, 7 апреля, сообщил мэр Киева ...
Здоров'я 07 квітня 2020, 13:09 (Електронні Вісті)
Jerry Heil на пачке с гречкой забавно спела о  #НІНАДОНТСТРЕС Jerry Heil на пачке с гречкой забавно спела о "#НІНАДОНТСТРЕС"
Артистка порадовала новинкой на злободневную тему.
Світські хроніки 07 квітня 2020, 12:42 (ТСН.ua)
В Николаевской области нет ни одного случая COVID-19: феномен изучат вирусологи В Николаевской области нет ни одного случая COVID-19: феномен изучат вирусологи
nikol. jpg Представители Госслужбы по чрезвычайным ситуациям, Министерства здравоохранения, а также эксперты-вирусологи изучат феномен Николаевск...
Здоров'я 07 квітня 2020, 11:30 (Електронні Вісті)
У МОЗ розповіли, як правильно носити маски У МОЗ розповіли, як правильно носити маски
Маску потрібно міняти кожні чотири години і не можна використовувати повторно.
Здоров'я 07 квітня 2020, 11:01 (NeBoley.com.ua)
Зваблива Леся Никитюк в боді похвалилася довгими ногами Зваблива Леся Никитюк в боді похвалилася довгими ногами
Провідна поділилася пікантним знімком.
Світські хроніки 07 квітня 2020, 08:45 (ТСН.ua)
Вітаміни для всіх членів сім ї: як вибрати Вітаміни для всіх членів сім'ї: як вибрати
Які вітаміни потрібні дітям, жінкам, літнім людям і курцям. Купуючи красиві коробочки з вітамінами, ми сподіваємося, що наше самопочуття відразу ...
Здоров'я 07 квітня 2020, 05:32 (e-news.com.ua)
Сеюнджю не має наміру залишати Лестер Сеюнджю не має наміру залишати Лестер
Захисник продовжить виступати за нинішню команду і в наступному сезоні.
Футбол 07 квітня 2020, 04:25 (football.ua)
Розширює чи алкоголь кровоносні судини Розширює чи алкоголь кровоносні судини
Багато хто щиро переконані в користь алкоголю для серцево-судинної системи.
Здоров'я 07 квітня 2020, 03:18 (NeBoley.com.ua)
Цітаішвілі: Динамо має бути кращим на всіх рівнях Цітаішвілі: Динамо має бути кращим на всіх рівнях
Півзахисник киян провів тренування для U-14.
Футбол 07 квітня 2020, 01:13 (football.ua)
Грімм - про свої досягнення в УПЛ: На це питання складно відповісти Грімм - про свої досягнення в УПЛ: На це питання складно відповісти
Президент української Прем'єр-ліги вважає, що у нього не було повноважень з важливих питань.
Футбол 07 квітня 2020, 00:09 (football.ua)
Відомий будинок моди Іспанії вирішив дарувати весільні сукні нареченим, але лише тим, хто бореться в коронавірусів Відомий будинок моди Іспанії вирішив дарувати весільні сукні нареченим, але лише тим, хто бореться в коронавірусів
Каталонська компанія Pronovias - один з лідерів весільної моди, вирішила дарувати весільні сукні співробітницям лікарень по всьому світу, якщо ве...