Архів новин 

новини: 13 квітня 2020 у рубриці:  

Закон про відкриття ринку землі в Україні направили на підпис Зеленському

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков підписав і направив на підпис президенту України Володимиру Зеленському закон про відкриття ринку землі з 1 липня 2021 року.
Політика 13 квітня 2020, 23:41 (glavnoe.ua)

Алавес не платитиме викуп Магальяна Алавес не платитиме викуп Магальяна
Захисник Аякса Лісандро Магальян влітку покине Іспанію.
Футбол 13 квітня 2020, 23:38 (football.ua)
Дуглас Коста: Вже не знаю, чим би зайнятися Дуглас Коста: Вже не знаю, чим би зайнятися
Вінгер Ювентуса Дуглас Коста сумує за футболу.
Футбол 13 квітня 2020, 19:20 (football.ua)
Пожежі, Апполон-13 і коронавірус: фото дня Пожежі, Апполон-13 і коронавірус: фото дня
Підбірка найяскравіших новинних фотографій подій сьогоднішнього дня, 13 квітня 2020 року.
Події 13 квітня 2020, 21:31 (Корреспондент.net)
62-летняя Шэрон Стоун без макияжа похвасталась естественной красотой 62-летняя Шэрон Стоун без макияжа похвасталась естественной красотой
Актриса опубликовала видео, в котором подбодрила поклонников в трудный период.
Світські хроніки 13 квітня 2020, 19:42 (ТСН.ua)
Повністю оголена Слава Камінська зняла себе на відео у ванній Повністю оголена Слава Камінська зняла себе на відео у ванній
Пікантний ролик співачка розмістила в фотоблогів.
Світські хроніки 13 квітня 2020, 22:34 (ТСН.ua)
Срна: Ярмоленко сказав, що готовий оплатити вечерю Срна: Ярмоленко сказав, що готовий оплатити вечерю
Хорват також розповів як здавав тест на коронавірус.
Футбол 13 квітня 2020, 13:59 (football.ua)
Барселона уставила заборона на продаж Артура Барселона уставила заборона на продаж Артура
Бразилець не піде з каталонського клубу цього літа.
Футбол 13 квітня 2020, 15:03 (football.ua)
В ВСУ растет количество заболевших коронавирусом В ВСУ растет количество заболевших коронавирусом
По состоянию на 13 апреля в Вооруженных Силах Украины зарегистрировано 19 случаев заболевания COVID-19.
Суспільство 13 квітня 2020, 15:58 (glavnoe.ua)
У Запоріжжі поліцейські в ході спецоперації затримали підозрюваного у збуті зброї і боєприпасів У Запоріжжі поліцейські в ході спецоперації затримали підозрюваного у збуті зброї і боєприпасів
Співробітники карного розшуку розкрили зловмисника, який на території Запоріжжя продавав перероблене вогнепальну зброю і патрони. Його затримали ...
Події 13 квітня 2020, 17:13 (glavnoe.ua)
Рада создала в госбюджете-2020 фонд борьбы с коронавирусом Рада создала в госбюджете-2020 фонд борьбы с коронавирусом
radda. jpg Верховная Рада создала в государственном бюджете на 2020 год, который сегодня приняла, фонд борьбы с коронавирусом в размере 64,7 млрд...
Суспільство 13 квітня 2020, 17:38 (Електронні Вісті)
В Украине втрое увеличили количество тестирований на коронавирус В Украине втрое увеличили количество тестирований на коронавирус
testy. jpg В Украине втрое увеличили количество тестирований на коронавирус. По информации пресс-службы МОЗ, сейчас тестируют 2500-3000 человек в...
Здоров'я 13 квітня 2020, 18:15 (Електронні Вісті)
Злата Огневич умилила юзеров своим детским снимком Злата Огневич умилила юзеров своим детским снимком
Певица опубликовала архивное черно-белое фото.
Світські хроніки 13 квітня 2020, 18:44 (ТСН.ua)
Правоохоронці спіймали  Правоохоронці спіймали "
Під процесуальним керівництвом військової прокуратури Київського гарнізону Центрального регіону України обрано запобіжний захід головному сержант...
Події 13 квітня 2020, 05:18 (glavnoe.ua)
Сезон в АПЛ збираються завершити за 35 днів Сезон в АПЛ збираються завершити за 35 днів
Керівництво англійської Прем'єр-ліги визначила, скільки часу знадобиться для закінчення першості.
Футбол 13 квітня 2020, 07:27 (football.ua)
Рауль Хіменес: Не шкодую, що у мене не склалася кар єра в Атлетіко Рауль Хіменес: Не шкодую, що у мене не склалася кар'єра в Атлетіко
Мексиканець згадав період гри в складі "
Футбол 13 квітня 2020, 00:58 (football.ua)
 Голос країни-10 : эмоциональное выступление участницы из Беларуси вызвал в NK  музыкальный оргазм "Голос країни-10": эмоциональное выступление участницы из Беларуси вызвал в NK "музыкальный оргазм"
Анна Трубецкая чувственно перепела песню Земфиры "Небо Лондона".
Світські хроніки 13 квітня 2020, 00:32 (ТСН.ua)
МОЗ Індонезії оголосив про рекордне зростання числа інфікованих і жертв коронавируса МОЗ Індонезії оголосив про рекордне зростання числа інфікованих і жертв коронавируса
Влада Індонезії повідомили про рекордне зростання числа інфікованих і смертей за добу - 399 і 46 відповідно. Такі дані навів у неділю офіційний п...
Суспільство 13 квітня 2020, 02:00 (glavnoe.ua)
Зцілення любов ю: 90-річне подружжя одужали від коронавируса в Ізраїлі Зцілення любов'ю: 90-річне подружжя одужали від коронавируса в Ізраїлі
Дуже літнє подружжя - 90-річний Рахама Браха та його 87-річна дружина Шошана - одужали від коронавируса і були виписані 12 квітня через лікарні "...
Суспільство 13 квітня 2020, 03:05 (glavnoe.ua)
Штаб: в ООС два обстрела Штаб: в ООС два обстрела
В течение 12 апреля вооруженные формирования Российской Федерации дважды нарушили режим прекращения огня.
Політика 13 квітня 2020, 00:34 (glavnoe.ua)
Про головне на Головному за 12 квітня 2020 року Про головне на Головному за 12 квітня 2020 року
За даними МОЗ, станом на 9:00 12 квітня в Україні 2777 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 83 летальних, 89 пацієнтів одужали.
Суспільство 13 квітня 2020, 08:33 (glavnoe.ua)
Погба: Мама завжди говорила, що я піду з МЮ, але обов язково повернуся Погба: Мама завжди говорила, що я піду з МЮ, але обов'язково повернуся
Француз зізнався, що на його рішення покинути Олд Траффорд у 2012 році вплинула сім'я.
Футбол 13 квітня 2020, 09:37 (football.ua)
Палкін: Кандидатура Метревелі на пост президента УПЛ мені зрозуміла, Олександра Шевченко я не знаю Палкін: Кандидатура Метревелі на пост президента УПЛ мені зрозуміла, Олександра Шевченко я не знаю
Генеральний директор Шахтаря висловився про кандидатів на майбутніх виборах нового президента УПЛ.
Футбол 13 квітня 2020, 10:48 (football.ua)
Президент  Президент "
Суркіс вважає, що треба дозволити орендованим гравцям грати проти клубів, яким вони належать.
Спорт 13 квітня 2020, 11:53 (ТСН.ua)
Дан Балан познакомил Тину Кароль со своей мамой Дан Балан познакомил Тину Кароль со своей мамой
Людмила Балан неожиданно появилась на "Голосі країни-10".
Світські хроніки 13 квітня 2020, 12:18 (ТСН.ua)
Хмара тегів