Архів новин 

новини: 26 листопада 2020 у рубриці:  

Раде предложили принимать решение об увольнении директора НАБУ

Кабинет министров Украины предложил установить полномочия Верховной Рады принимать решение об увольнении директора Национального антикоррупционного бюро Украины.
Політика 26 листопада 2020, 22:51 (glavnoe.ua)

Названа головна загроза пристрасті до кави Названа головна загроза пристрасті до кави
Пристрасть до кави властиво мільйонам людей, і воно таїть в собі певну загрозу для здоров'я.
Здоров'я 26 листопада 2020, 18:06 (NeBoley.com.ua)
Карантин в Німеччині можуть продовжити до кінця березня Карантин в Німеччині можуть продовжити до кінця березня
Жителям Німеччини слід налаштуватися на те, що обмежувальні заходи залишаться в силі як мінімум до січня і сильні послаблення найближчим часом не...
Здоров'я 26 листопада 2020, 19:12 (glavnoe.ua)
Користувачі  Користувачі "
Помилка в Мережі викликала конфуз.
Світські хроніки 26 листопада 2020, 19:10 (ТСН.ua)
Міла Йовович зачарувала відео з першими кроками її дочки Міла Йовович зачарувала відео з першими кроками її дочки
Зірка порадувала шанувальників кадрами з особистого життя.
Світські хроніки 26 листопада 2020, 13:49 (ТСН.ua)
Причина смерті Марадони: Дієго помер від гострої серцевої недостатності Причина смерті Марадони: Дієго помер від гострої серцевої недостатності
За словами лікаря, він мав проблеми з серцем з 2000 року.
Спорт 26 листопада 2020, 14:52 (ТСН.ua)
Фахівці знайшли новий засіб лікування алкоголізму Фахівці знайшли новий засіб лікування алкоголізму
Препарат, який колись використовувався для лікування високого тиску, може допомогти алкоголікам з абстинентного синдрому скоротити або повністю п...
Здоров'я 26 листопада 2020, 15:56 (NeBoley.com.ua)
Нацбанк випустив вертикальну сувенірну банкноту в честь космонавта Каденюка Нацбанк випустив вертикальну сувенірну банкноту в честь космонавта Каденюка
Національний банк України випустив першу вертикальну сувенірну неплатіжними банкноту "
Суспільство 26 листопада 2020, 17:01 (glavnoe.ua)
Евгений Кот впервые рассказал, как ему изменила экс-возлюбленная Евгений Кот впервые рассказал, как ему изменила экс-возлюбленная
Танцовщик встречался с Мариам Туркменбаевой.
Світські хроніки 26 листопада 2020, 17:14 (ТСН.ua)
Первинна допомога при симптомах COVID-19: алгоритм дій, якщо немає декларації з лікарем Первинна допомога при симптомах COVID-19: алгоритм дій, якщо немає декларації з лікарем
Сьогодні в Україні стрімко поширюється коронавірусна хвороба. Дуже важливо забезпечити хворих з симптомами гострої респіраторної хвороби або підо...
Суспільство 26 листопада 2020, 17:20 (glavnoe.ua)
Людмила Барбир поборола коронавирус и вернулась на работу Людмила Барбир поборола коронавирус и вернулась на работу
Радостную новость сообщил коллега ведущей Руслан Сеничкин.
Світські хроніки 26 листопада 2020, 00:15 (ТСН.ua)
Які причини отиту Які причини отиту
Отитом називається запалення середнього вуха, розташованого за барабанною перетинкою, і представляє собою невелику порожнину, яка відокремлює зов...
Здоров'я 26 листопада 2020, 00:43 (e-news.com.ua)
Варшава шокована бажанням росіян скасувати визнання Катині злочином НКВД Варшава шокована бажанням росіян скасувати визнання Катині злочином НКВД
У Польщі " Про це йдеться в заяві посольства Польщі в Москві, повідомляє LIGA. net.
Політика 26 листопада 2020, 02:53 (glavnoe.ua)
Найближчої доби суттєвих опадів не очікується Найближчої доби суттєвих опадів не очікується
У найближчі дві доби в Україні істотні опади не очікуються, температурний фон майже не зміниться і залишиться досить високим, як для кінця листоп...
Події 26 листопада 2020, 09:27 (glavnoe.ua)
Допоможи собі сам, або Шість досліджень, які продовжать життя Допоможи собі сам, або Шість досліджень, які продовжать життя
Профілактика багатьох захворювань не вимагає значних зусиль і витратних досліджень.
Здоров'я 26 листопада 2020, 07:20 (NeBoley.com.ua)
Здатність змінювати мозкову активність може врятувати дітей з травмами мозку Здатність змінювати мозкову активність може врятувати дітей з травмами мозку
Дослідники з Королівського коледжу Лондона вперше визначили активність мозку у новонародженої дитини, вивчаючи зв'язок між різними типами сенсорн...