Архів новин 

новини: 27 травня 2017 у рубриці:  

Мілан поставив Доннарумма ультиматум

Керівництво Мілана намагається будь-якими способами вмовити голкіпера Джанлуїджі Доннарумма підписати новий контракт.
Футбол 27 травня 2017, 10:28 (football.ua)

Шевченко: У матчі з Динамо налаштовувалися на перемогу, але щось не вийшло Шевченко: У матчі з Динамо налаштовувалися на перемогу, але щось не вийшло
Голкіпер Шахтаря Микита Шевченко дав свій коментар за підсумками матчу з Динамо (2: 3).
Футбол 27 травня 2017, 10:23 (football.ua)
Помер Збігнєв Бжезинський Помер Збігнєв Бжезинський
Помер Збігнєв Бжезинський, колишній радник з національної безпеки президента США Джиммі Картера. Про це в суботу, 27 травня, повідомила дочка пол...
Здоров'я 27 травня 2017, 09:54 (glavnoe.ua)
Тренер Зорі: З огляду на непрості умови, для нас третє місце має дуже велике значення Тренер Зорі: З огляду на непрості умови, для нас третє місце має дуже велике значення
Помічник головного тренера Зорі Юрія Вернидуба Юрій Коваль поділився своїми емоціями після матчу з Чорноморцем (1: 0).
Футбол 27 травня 2017, 10:11 (football.ua)
Два натуральних кошти для профілактики гіпертонії Два натуральних кошти для профілактики гіпертонії
Гіпертонія відноситься до групи порушень роботи серцево-судинної системи.
Здоров'я 27 травня 2017, 10:07 (NeBoley.com.ua)
Інтернет-магазини кидають українців на гроші Інтернет-магазини кидають українців на гроші
В інтернеті ми можемо купити все, що завгодно, та ще й за гарною ціною. Втім, є одне «але». Нам можуть підсунути кота в мішку! Як інтернет-магази...
Технології 27 травня 2017, 10:08 (InternetUA)
Виробник сховищ даних Pure Storage збільшив виручку на третину Виробник сховищ даних Pure Storage збільшив виручку на третину
Американський виробник пристроїв зберігання даних Pure Storage оприлюднив бізнес-результати першого кварталу 2018 фінансового року. Виручка вирос...
Технології 27 травня 2017, 08:51 (InternetUA)
NetApp позбулася збитків NetApp позбулася збитків
Виробник систем зберігання даних NetApp підвів підсумки 2017 фінансового року. Компанія повернулася до прибутку багато в чому завдяки сильним про...
Технології 27 травня 2017, 08:48 (InternetUA)
Помер екс-радник президента США Збігнєв Бжезінський Помер екс-радник президента США Збігнєв Бжезінський
Політолог помер у віці 89 років.
Світ 27 травня 2017, 09:04 (Обозреватель)
Бернард: Суддівство вкрай ускладнило завдання - це бачили всі Бернард: Суддівство вкрай ускладнило завдання - це бачили всі
Півзахисник Шахтаря Бернард поділився своїми емоціями після матчу з Динамо (2: 3).
Футбол 27 травня 2017, 09:24 (football.ua)
Бесєдін: Хотіли вийти і довести самим собі і вболівальникам, на що ми здатні Бесєдін: Хотіли вийти і довести самим собі і вболівальникам, на що ми здатні
Форвард Динамо Артем Бесєдін дав свій коментар за підсумками матчу проти Шахтаря (3: 2).
Футбол 27 травня 2017, 09:20 (football.ua)
Феллаїні: Якщо заради Моуріньо мені потрібно буде зламати ногу, то я зроблю це Феллаїні: Якщо заради Моуріньо мені потрібно буде зламати ногу, то я зроблю це
Півзахисник Манчестер Юнайтед Маруан Феллаїні готовий піти на будь-які жертви заради свого тренера Жозе Моуріньо.
Футбол 27 травня 2017, 09:15 (football.ua)
Помер Збігнєв Бжезинський: ключові його висловлювання про війну Росії проти України Помер Збігнєв Бжезинський: ключові його висловлювання про війну Росії проти України
Збігнєв Бжезинський - автор багатьох досліджень в області геополітики.
Світ 27 травня 2017, 09:13 (Обозреватель)
І знову кабель: патрульні Кривого Рогу припинили відразу 3 крадіжки І знову кабель: патрульні Кривого Рогу припинили відразу 3 крадіжки
Вчора патрульні Кривого Розі припинили відразу три випадки крадіжки кабелю і затримали винних, повідомляє прес-служба відомства, передає krivbass...
Технології 27 травня 2017, 09:33 (InternetUA)
Прем єр Чорногорії не образився на Відштовхнувшись його Трамп Прем'єр Чорногорії не образився на Відштовхнувшись його Трамп
Раніше в мережі з'явилося відео, в якому Трамп відсуває прем'єр-міністра Чорногорії.
Росія 27 травня 2017, 01:35 (JustMedia)
Вчені розробили пристрій, який дозволить в будь-якому місці контролювати стан здоров я ВІЛ хворих Вчені розробили пристрій, який дозволить в будь-якому місці контролювати стан здоров'я ВІЛ хворих
Люди, які страждають від вірусу імунодефіциту (ВІЛ), зможуть контролювати свій стан в домашніх умовах, використовуючи переносний пристрій, подібн...
Здоров'я 27 травня 2017, 01:40 (NeBoley.com.ua)
Вчені знайшли ген, який відповідає за формування кров яних згустків в артеріях Вчені знайшли ген, який відповідає за формування кров'яних згустків в артеріях
Вчені ідентифікували генетичний механізм, який, можливо, відповідає за виникнення жирових відкладень в артеріях, що призводять до розвитку серцев...
Здоров'я 27 травня 2017, 01:35 (NeBoley.com.ua)
Нехай забираються звідси, якщо не подобається українська мова і все українське, Нехай забираються звідси, якщо не подобається українська мова і все українське,
Ти подивися, "господарі" приїхали, ніхто їм нічого не винен! Ми живемо на своїй рідній землі і буде так як ми хочемо, а не вони.
Суспільство 27 травня 2017, 01:29 (Обозреватель)
"Путіна потрібно зупинити!" Представника США потрясла поїздка в Україну "Путіна потрібно зупинити!" Представника США потрясла поїздка в Україну
"Путінська агресія розгорнута не тільки проти України, а й проти всього світу".
Політика 27 травня 2017, 01:45 (Обозреватель)
Дієта після п ятдесяти Дієта після п'ятдесяти
Дієта допоможе жінкам впоратися з перепадами настрою і коливаннями у вазі. Також це спеціально підібрана програма, допомагає відновити сили орган...
Здоров'я 27 травня 2017, 05:37 (e-news.com.ua)
Біла дієта: поради Біла дієта: поради
В основі цієї дієти лежать нежирні молочні і кисломолочні продукти. Якщо не робити собі поблажок, за тиждень можна схуднути на 5 кг. Довше сидіти...
Здоров'я 27 травня 2017, 06:23 (e-news.com.ua)
Харчування і спорт: що важливо дотримуватися Харчування і спорт: що важливо дотримуватися
Правильний підхід до того, що і скільки є до, під час і після фізичного навантаження дуже важливий як для отримання бажаних результатів, так і дл...
Спорт 27 травня 2017, 07:05 (e-news.com.ua)
антитоксичність дієта антитоксичність дієта
Дієти-детоксикації розроблені, щоб допомогти нашому організму вивести токсичні речовини і схуднути. Якщо ви відчуваєте втому, постійно застуджуєт...
Здоров'я 27 травня 2017, 07:40 (e-news.com.ua)
Експерти назвали топ-10 культурних об єктів світу Експерти назвали топ-10 культурних об'єктів світу
У число найбільш значущих увійшли комплекс Ангкор-Ват у Камбоджі і мечеть шейха Зайда в Абу-Дабі. Авторитетний туристичний сервіс TripAdvisor ви...
Суспільство 27 травня 2017, 08:03 (e-news.com.ua)
Сім днів протеїнової дієти Сім днів протеїнової дієти
Чи можна схуднути за тиждень? За допомогою протеїну дієти можна! Ця найлегша білково-вітамінна дієта. Вона побудована на роздільному прийомі білк...
Здоров'я 27 травня 2017, 08:23 (e-news.com.ua)
Речовини, що містяться в косметиці, можуть прискорювати статеве дозрівання у підлітків Речовини, що містяться в косметиці, можуть прискорювати статеве дозрівання у підлітків
Хімічні сполуки в косметичній продукції сприяють передчасній появі вторинних статевих ознак у підлітків, припускають датські фахівці. Так, у біл...
Здоров'я 27 травня 2017, 08:18 (e-news.com.ua)
Всесвітній чемпіонат по японських шахів відбудеться в Києві Всесвітній чемпіонат по японських шахів відбудеться в Києві
У серпні, 2017 року, в Києві відбудеться Відкритий Всесвітній і Всеєвропейський чемпіонат по японських шахів сьогі.
Київ 27 травня 2017, 08:15 (УРА-Информ)
У США жінка народила відразу шістьох дітей У США жінка народила відразу шістьох дітей
У Сполучених Штатах Америки жінка, яка довгі роки намагалася завагітніти, народила одразу шістьох дітей.
Суспільство 27 травня 2017, 08:32 (УРА-Информ)
Їх мозок - складна конструкція: публіцист склав портрет типового російського  в * ники Їх мозок - складна конструкція: публіцист склав портрет типового російського "в * ники"
Автор книги "Розмова з" в * ники "розповів про сортах любителів" русского мира ".
Суспільство 27 травня 2017, 08:29 (Обозреватель)
Хмара тегів