Архів новин 

новини: 27 травня 2017 у рубриці:  

Карпати залишаються в Прем'єр-лізі на наступний сезон

Завдяки перемозі над Волинню (1: 0), а також паралельної осічки Дніпра, команда Олега Дулуба зуміла гарантувати собі місце в еліті українського футболу за тур до закінчення чемпіонату.
Футбол 27 травня 2017, 20:05 (football.ua)

Творцем шифрувальника WannaCry може бути китаєць Творцем шифрувальника WannaCry може бути китаєць
Автором здирницькі ПО WannaCry, який атакував сотні тисяч комп'ютерів по всьому світу, може бути хакер або хакери, які вільно володіють як англій...
Технології 27 травня 2017, 20:02 (InternetUA)
Геть від імперії Геть від імперії
Росія не може ні розтиснути щелепи, ні послабити хватку. Для Росії це неможливо. Для Росії відпустити Україну означає смерть. Смертний вирок.
Суспільство 27 травня 2017, 19:53 (Обозреватель)
Помилка судді обійшлася Лестеру дорожче, ніж Канті Помилка судді обійшлася Лестеру дорожче, ніж Канті
Те, що для одних "дух гри", для інших - втрати в 5,7 млн ??фунтів. Саме стільки недорахувався Лестер через несправедливо скасованого голу Джеймі ...
Футбол 27 травня 2017, 19:48 (football.ua)
Роналду: Ювентус не випадково вийшов у фінал Ліги чемпіонів Роналду: Ювентус не випадково вийшов у фінал Ліги чемпіонів
Нападаючий Реала Кріштіану Роналду дав свій коментар напередодні фіналу Ліги чемпіонів.
Футбол 27 травня 2017, 19:44 (football.ua)
Дієта Дон Жуана Дієта Дон Жуана
Вона призначена для тих чоловіків, які виявив у себе зайву вагу, але при цьому ведуть активний спосіб життя і до того ж прагнуть до гармонії в се...
Здоров'я 27 травня 2017, 19:59 (e-news.com.ua)
Гектор: В Борусії Д не сеперлюді, а такі ж футболісти Гектор: В Борусії Д не сеперлюді, а такі ж футболісти
Ямайський захисник поділився думкою перед фіналом Кубка Німеччини.
Футбол 27 травня 2017, 18:58 (football.ua)
Італія назвала склад на Уругвай і Ліхтенштейн Італія назвала склад на Уругвай і Ліхтенштейн
Стало відомо, хто буде захищати кольори збірної Італії в товариському матчі проти Уругваю і відбірковій грі на чемпіонат світу проти Ліхтенштейну.
Футбол 27 травня 2017, 18:54 (football.ua)
Донорство стовбурових клітин крові безпечно Донорство стовбурових клітин крові безпечно
В даний час основним джерелом стовбурових клітин для трансплантації стає кістковий мозок, як це було раніше, а периферична кров.
Здоров'я 27 травня 2017, 18:51 (NeBoley.com.ua)
"Злагода та любов!" Мережа зворушило фото помиритися Дональда і Меланії Трамп "Злагода та любов!" Мережа зворушило фото помиритися Дональда і Меланії Трамп
Засоби масової інформації все частіше почали говорити про розлад у родині президента США.
Світ 27 травня 2017, 19:28 (Обозреватель)
Інтер - фаворит в боротьбі за Хамеса Інтер - фаворит в боротьбі за Хамеса
Інформація про те, що міланський клуб серйозно має намір придбати півзахисника Реала Хамеса Родрігеса підтвердилася.
Футбол 27 травня 2017, 19:25 (football.ua)
Азар: Якщо я продовжу контракт, не вистачить грошей на трансфер Лукаку Азар: Якщо я продовжу контракт, не вистачить грошей на трансфер Лукаку
Хавбек Челсі віджартувався з приводу продовження контракту зі своїм нинішнім клубом.
Футбол 27 травня 2017, 19:20 (football.ua)
Де Лаурентіс: Мертенс продовжить контракт з Наполі Де Лаурентіс: Мертенс продовжить контракт з Наполі
Президент Наполі Ауреліо Де Лаурентіс заявив, що вінгер Дріс Мертенс підпише нову угоду з клубом до 2020 року.
Футбол 27 травня 2017, 19:14 (football.ua)
У Туреччині в результаті ДТП загинули вісім осіб У Туреччині в результаті ДТП загинули вісім осіб
В Анкарі в результаті ДТП загинули вісім осіб, ще понад 30 отримали травми.
Події 27 травня 2017, 19:39 (УРА-Информ)
Бабич: Чорноморець на правильному шляху Бабич: Чорноморець на правильному шляху
Головний тренер Чорноморця Олександр Бабич поділився своїми емоціями після матчу з Зорею (0: 1).
Футбол 27 травня 2017, 17:10 (football.ua)
МЮ зацікавлений в покупці Лукаса Моур МЮ зацікавлений в покупці Лукаса Моур
Півзахисник ПСЖ Лукас Моура може перебратися в Манчестер Юнайтед.
Футбол 27 травня 2017, 17:05 (football.ua)
Бен Стіллер розлучився з дружиною після 17 років шлюбу Бен Стіллер розлучився з дружиною після 17 років шлюбу
Американський актор Бен Стіллер і його дружина Крістін Тейлор вирішили розлучитися після 18 років стосунків. З них 17 років пара прожила в законн...
Шоу-бізнес 27 травня 2017, 17:00 (tv.ua)
Венгер: У мене вдома немає ні трофеїв, ні медалей Венгер: У мене вдома немає ні трофеїв, ні медалей
Головний тренер Арсеналу Арсен Венгер розповів про те, що ні колекціонує медалі і кубки у себе вдома.
Футбол 27 травня 2017, 16:44 (football.ua)
Автомобіль Генпрокурати потрапив в ДТП в Києві Автомобіль Генпрокурати потрапив в ДТП в Києві
Прес-служба прокуратури міста Києва на своїй сторінці в Facebook повідомила, що автомобіль Генеральної прокуратури України став винуватцем дорожн...
Суспільство 27 травня 2017, 17:23 (УРА-Информ)
Мілан відмовився від Жерар Деулофеу Мілан відмовився від Жерар Деулофеу
Россо-нері не намагатимуться викупити або взяти в оренду півзахисника Евертона Жерара Жерар Деулофеу.
Футбол 27 травня 2017, 17:21 (football.ua)
Всі версії Android схильні надзвичайно небезпечною уразливості Всі версії Android схильні надзвичайно небезпечною уразливості
Дослідники Технологічного інституту Джорджії і Каліфорнійського університету в Санта-Барбарі виявили серйозну уразливість, що зачіпає всі версії ...
Технології 27 травня 2017, 18:39 (InternetUA)
За Санья поборються два клуби За Санья поборються два клуби
Бакарі Санья покине Манчестер Сіті на правах вільного агента, ніж мають намір скористатися інші клуби.
Футбол 27 травня 2017, 18:09 (football.ua)
Мбаппе: Золотий м яч виграє Буффон або Роналду Мбаппе: Золотий м'яч виграє Буффон або Роналду
Нападник Монако Кіліан Мбаппе поділився своєю думкою про кращих гравців Європи.
Футбол 27 травня 2017, 18:28 (football.ua)
 Зоря  підсилилася двома бразильськими футболістами "Зоря" підсилилася двома бразильськими футболістами
Гравці підписали контракти на 2 роки.
Спорт 27 травня 2017, 18:14 (ТСН.ua)
Геофагія може приносити користь для живота Геофагія може приносити користь для живота
Більшість з нас ніколи не вважали їжею пироги з бруду, які ми робили, коли були дітьми, але для багатьох людей у ??всьому світі, в обіді з бруду ...
Здоров'я 27 травня 2017, 18:09 (NeBoley.com.ua)
Квальярелла: Повернутися в Наполі? Тільки на лаву запасних Квальярелла: Повернутися в Наполі? Тільки на лаву запасних
Нападаючий Сампдорії пожартував щодо свого повернення в Неаполь.
Футбол 27 травня 2017, 18:00 (football.ua)
Манчіні замінить Луческу Манчіні замінить Луческу
Італійський фахівець Роберто Манчіні може продовжити свою кар'єру в пітерському Зеніті.
Футбол 27 травня 2017, 17:58 (football.ua)
Конте отримає 230 мільйонів євро на трансфери Конте отримає 230 мільйонів євро на трансфери
Керівництво Челсі готове виділити Антоніо Конте значний трансферний бюджет.
Футбол 27 травня 2017, 18:23 (football.ua)
ФИФА оштрафует  Ювентус  за незаконную сделку с агентом Погба ФИФА оштрафует "Ювентус" за незаконную сделку с агентом Погба
Туринцы должны уплатить 60 тысяч евро.
Спорт 27 травня 2017, 18:12 (ТСН.ua)
Хмара тегів