Архів новин 

новини: 17 грудня 2017 у рубриці:  

5 причин безсоння, про які ви могли не знати

Якщо ви випробували всі методи вирішення проблеми, але нічого не допомагає, можливо, ви не там шукайте.
Здоров'я 17 грудня 2017, 09:34 (NeBoley.com.ua)

Агент хавбека БАТЕ: Динамо? Поки це все чутки Агент хавбека БАТЕ: Динамо? Поки це все чутки
Агент півзахисника БАТЕ Мірко Іваничі Любомир Воркапіч прокоментував інтерес до футболіста з боку Динамо.
Футбол 17 грудня 2017, 09:26 (football.ua)
Німецькі експерти прогнозують зростання залежності Європи від природного газу Німецькі експерти прогнозують зростання залежності Європи від природного газу
Німеччина та інші країни Європи в майбутньому будуть ще більше, ніж раніше, залежатиме від поставок природного газу.
Бізнес 17 грудня 2017, 08:56 (GIGAMIR)
У Конго судять колишнього військового командира У Конго судять колишнього військового командира
Міжнародний кримінальний суд засудив колишнього польового командира Демократичної Республіки Конго Томаса Лубангу Дьіло до виконання фінансового ...
Події 17 грудня 2017, 09:24 (УРА-Информ)
Манчестер Сіті - Тоттенхем 4: 1 Відео голів та огляд матчу Манчестер Сіті - Тоттенхем 4: 1 Відео голів та огляд матчу
Вашій увазі відео голів та огляд матчу Ман Сіті - Тоттенхем (4: 1).
Футбол 17 грудня 2017, 09:24 (football.ua)
Клімкін розповів про нові санкції проти РФ Клімкін розповів про нові санкції проти РФ
У лютому 2018 року плануються нові міжнародні санкції проти Росії, особливо це стосується людей і бізнесменів з оточення Володимира Путіна.
Політика 17 грудня 2017, 09:16 (УРА-Информ)
МОК визначив терміни остаточного рішення по російським спортсменам МОК визначив терміни остаточного рішення по російським спортсменам
Комісія Міжнародного олімпійського комітету (МОК) оприлюднить список російських спортсменів, допущених до участі в Олімпіаді. Очолив сформовану к...
Світ 17 грудня 2017, 06:27 (GIGAMIR)
Кот вижив після 40 хвилин обертання в пральній машині Кот вижив після 40 хвилин обертання в пральній машині
В Осло кіт по кличці Зеро випадково потрапив в пральну машину і пережив сорок хвилин прання при температурі 30 градусів в режимі для шерсті. Кот ...
Світ 17 грудня 2017, 06:26 (GIGAMIR)
Семеренко увірвалися в десятку кращих біатлоністок в Ансі Семеренко увірвалися в десятку кращих біатлоністок в Ансі
У французькому місті Ансі завершилася перша гонка Чемпіонату світу з жіночого біатлону. Про це передає офіційний сайт змагань.
Спорт 17 грудня 2017, 06:43 (УРА-Информ)
Пентагон готовий налагоджувати співпрацю з Росією в Афганістані Пентагон готовий налагоджувати співпрацю з Росією в Афганістані
Сполучені Штати Америки сподіваються, що їм вдасться розпочати співпрацю з Росією для врегулювання ситуації в Афганістані. Про це передає прес-сл...
Політика 17 грудня 2017, 07:09 (УРА-Информ)
Манафорт вийшов на свободу Манафорт вийшов на свободу
Американський суд прийняв рішення про звільнення екс-глави передвиборного штабу президента США Дональда Трампа Пола Манафорта. Про це передає інф...
Політика 17 грудня 2017, 07:08 (УРА-Информ)
У Данії легалізували марихуану У Данії легалізували марихуану
Данська парламент дозволив використовувати канабіс і марихуану в медичних цілях за приписом лікаря. Про це повідомляє міністерство охорони здоров...
Суспільство 17 грудня 2017, 07:35 (УРА-Информ)
КНДР знову зробила хакерську атаку в Південній Кореї КНДР знову зробила хакерську атаку в Південній Кореї
Національне агентство з розвідки Південної Кореї впевнене, що КНДР здійснила спробу хакерської атаки на кріптовалютную біржу Bithumb. Про це пові...
Події 17 грудня 2017, 08:08 (УРА-Информ)
Інтер - Удінезе 1: 3 Відео голів та огляд матчу Інтер - Удінезе 1: 3 Відео голів та огляд матчу
Вашій увазі відео голів та огляд матчу Інтер - Удінезе (1: 3).
Футбол 17 грудня 2017, 08:31 (football.ua)
На Димінського подані документи в Інтерпол На Димінського подані документи в Інтерпол
Нацполіція України подала документи щодо президента ФК "Карпати", бізнесмена Петра Димінського, якого підозрюють у скоєнні смертельного ДТП в Ген...
Події 17 грудня 2017, 00:53 (glavnoe.ua)
Манчестер Сіті впевнено розібрався з Тоттенхемом Манчестер Сіті впевнено розібрався з Тоттенхемом
Підопічні Хосепа Гвардіоли оновили свою рекордну переможну серію, легко обігравши Тоттенхем (4: 1).
Футбол 17 грудня 2017, 00:53 (football.ua)
Слива свіжа і сушена Слива свіжа і сушена
Плоди сливи мають приємний аромат і кисло-солодким смаком. Існує багато видів сливи. Будь-який вид містить корисні речовини і володіє численними ...
Здоров'я 17 грудня 2017, 01:06 (e-news.com.ua)
Газопровід в Авдіївці проведуть до кінця року, - Зубко Газопровід в Авдіївці проведуть до кінця року, - Зубко
До кінця 2017 планується відновити газопостачання в Авдіївці. Про це сказав віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та...
Суспільство 17 грудня 2017, 01:06 (УРА-Информ)
США наполягають на початок переговорів між опозицією і урядом в Сирії США наполягають на початок переговорів між опозицією і урядом в Сирії
У Держдепартаменті США просять сирійську владу почати переговори з опозицією для припинення політичної кризи в країні. Про це передає інформаційн...
Політика 17 грудня 2017, 01:35 (УРА-Информ)
6 способів позбутися зайвої води 6 способів позбутися зайвої води
Не секрет, що досить велику частину зайвої ваги становить водний баласт - непотрібна вода, накопичена в організмі в силу різних причин.
Здоров'я 17 грудня 2017, 01:32 (NeBoley.com.ua)
Фрукти для схуднення: міфи і правда Фрукти для схуднення: міфи і правда
Як схуднути? Як скласти збалансовану дієту? Як швидко позбутися від кількох зайвих кілограмів? Практично всі дами переконані в безумовній користь...
Здоров'я 17 грудня 2017, 01:25 (e-news.com.ua)
Данилко прокоментував нестримні танці Савченко під Вєрку Сердючку Данилко прокоментував нестримні танці Савченко під Вєрку Сердючку
Артист озвучив своє ставлення до того, що сталося.
Світські хроніки 17 грудня 2017, 01:45 (ТСН.ua)
Улюблений Даші Астаф євої зробив їй пропозицію Улюблений Даші Астаф'євої зробив їй пропозицію
Дату весілля артистка поки тримає в таємниці.
Світські хроніки 17 грудня 2017, 01:40 (ТСН.ua)
Канадський мільярдер з дружиною знайдені мертвими Канадський мільярдер з дружиною знайдені мертвими
Тіла засновника фармацевтичного концерну Apotex Баррі Шермана і його дружини виявлені в підвалі їх особняка.
Події 17 грудня 2017, 02:21 (YTPO.ru)
Кримчани зможуть почути ще кілька хвиль українського радіо Кримчани зможуть почути ще кілька хвиль українського радіо
У 2018 році українська влада планують будівництво ще двох телерадіовеж для передачі мовлення на територію тимчасового окупованого російськими вій...
Суспільство 17 грудня 2017, 04:39 (УРА-Информ)
Ожиріння: розплата за легковажність Ожиріння: розплата за легковажність
Організація харчування дитини важлива в будь-якому віці - і це зона відповідальності батьків. Поширені проблеми дорослих - зайва вага, діабет, гі...
Здоров'я 17 грудня 2017, 05:04 (NeBoley.com.ua)
В Закарпатье затоплены 1270 м автодорог, повреждены два моста В Закарпатье затоплены 1270 м автодорог, повреждены два моста
ГСЧС Украины опубликовала оперативную информацию об осложнении погодных условий на Закарпатье по состоянию на 17:30.
Події 17 грудня 2017, 01:10 (glavnoe.ua)
Олега Табакова випишуть з лікарні не раніше ніж через місяць Олега Табакова випишуть з лікарні не раніше ніж через місяць
Народного артиста СРСР, художнього керівника МХТ ім. Чехова і "Табакерки" Олега Табакова випишуть з лікарні не раніше ніж через місяць. Про пишут...