Архів новин 

новини: 22 лютого 2018 у рубриці:  

Корисний напій для здоров'я вашого серця

Спробувавши цей коктейль ви не зможете сказати, що там є шпинат!.
Здоров'я 22 лютого 2018, 18:41 (NeBoley.com.ua)

Чорний шоколад корисний для серця Чорний шоколад корисний для серця
Дослідники зі Сполучених Штатів Америки стверджують, що в ході реалізації комплексних спостережень лікарям вдалося зафіксувати позитивний вплив ч...
Здоров'я 22 лютого 2018, 18:01 (e-news.com.ua)
Як зберегти здоров я очей: нескладні правила Як зберегти здоров'я очей: нескладні правила
У сучасному світі багато факторів впливає на один з важливих органів людського організму - очі.
Здоров'я 22 лютого 2018, 11:17 (NeBoley.com.ua)
Ефективний рецепт для очищення судин Ефективний рецепт для очищення судин
От як очистити судини від нальоту, і запобігти утворенню небезпечних тромбів!
Здоров'я 22 лютого 2018, 14:10 (NeBoley.com.ua)
Перехопило подих: коли задишка повинна насторожити Перехопило подих: коли задишка повинна насторожити
Деякі з нас насилу можуть піднятися по сходах, заважає задишка.
Здоров'я 22 лютого 2018, 16:33 (NeBoley.com.ua)
Як потрібно харчуватися при хронічному панкреатиті Як потрібно харчуватися при хронічному панкреатиті
Підшлункова залоза - це важливий орган, який забезпечує травні і метаболічні процеси в організмі. Вона виконує внешнесекреторную і внутрисекретор...
Здоров'я 22 лютого 2018, 17:18 (e-news.com.ua)
Як вигодувати розумну дитину Як вигодувати розумну дитину
А ви знаєте, що один із способів зробити дитину розумніше - це правильно, збалансовано його годувати? Три важливі мікроелементи забезпечують хоро...
Здоров'я 22 лютого 2018, 00:52 (e-news.com.ua)
Названо найкращі напої для здоров я печінки Названо найкращі напої для здоров'я печінки
Печінка категорично не любить алкоголь і солодку газовану воду.
Здоров'я 22 лютого 2018, 01:07 (NeBoley.com.ua)
Медики розповіли про цілющі властивості родзинок Медики розповіли про цілющі властивості родзинок
Дослідники з США повідомили, що родзинки має унікальні корисні властивості.
Здоров'я 22 лютого 2018, 01:02 (NeBoley.com.ua)
Чим молоко загрожує вашій красі: думка лікаря-косметолога Чим молоко загрожує вашій красі: думка лікаря-косметолога
Навіть такий нешкідливий і вважається корисним напій, як коров'яче молоко і продукти, приготовлені на його основі, можуть стати причиною проблем ...
Здоров'я 22 лютого 2018, 01:00 (NeBoley.com.ua)
Ці лікарські трави знімуть біль в горлі Ці лікарські трави знімуть біль в горлі
Від болю в горлі, яка може виникнути в будь-який момент, не застрахований ніхто.
Здоров'я 22 лютого 2018, 01:02 (NeBoley.com.ua)
Знайдений ще один спосіб перемогти старіння Знайдений ще один спосіб перемогти старіння
Португальські дослідники під час експериментів з мишами змогли дізнатися, які молекулярні механізми лежать в основі прогерії (генетичний дефект, ...
Здоров'я 22 лютого 2018, 01:24 (NeBoley.com.ua)
Дієтологи пояснили, чому пост корисний для здоров я Дієтологи пояснили, чому пост корисний для здоров'я
Довгий час голодування і пост вважалися, якщо не шкідливими, то, по крайней мере, марними для людського організму.
Здоров'я 22 лютого 2018, 01:37 (NeBoley.com.ua)
Медики пояснили, чому корисно прокидатися о шостій ранку Медики пояснили, чому корисно прокидатися о шостій ранку
У цей час відбувається відмінне відновлення більшості клітин в організмі.
Здоров'я 22 лютого 2018, 10:25 (NeBoley.com.ua)
Хмара тегів
Новости на русском