Архів новин 

новини: 19 лютого 2018 у рубриці:  

Такий корисний йогурт

Йогурт - кисломолочний продукт, який поєднує в собі чудовий смак і цілющі властивості, який особливо люблять діти, а діти рідко помиляються у виборі. Чим же так полюбився цей продукт населенню нашої планети, в чому його користь для здоров'я? Як правильно ...
Здоров'я 19 лютого 2018, 20:09 (e-news.com.ua)

У яких випадках потрібно робити МРТ У яких випадках потрібно робити МРТ
Віртуально розрізати людини впоперек і подивитися, що там всередині, завжди було мрією лікаря-діагноста.
Здоров'я 19 лютого 2018, 19:39 (NeBoley.com.ua)
Як почистити організм в домашніх умовах Як почистити організм в домашніх умовах
За все життя в організмі накопичуються різні речовини.
Здоров'я 19 лютого 2018, 11:05 (NeBoley.com.ua)
Що таке холецистит Що таке холецистит
Холецистит є досить поширеним захворюванням, тому слід знати про нього якомога більше. Це необхідно, щоб спробувати уникнути його розвитку, знати...
Здоров'я 19 лютого 2018, 11:54 (e-news.com.ua)
Наскільки складно стати донором яйцеклітини Наскільки складно стати донором яйцеклітини
Не кожна жінка може стати матір'ю, але кожна бажає цього.
Здоров'я 19 лютого 2018, 13:59 (NeBoley.com.ua)
Профілактика аутизму у дітей: приймайте вітаміни і фолієву кислоту Профілактика аутизму у дітей: приймайте вітаміни і фолієву кислоту
Прийом вітамінів для вагітних і фолієвої кислоти перед зачаттям і в період виношування знижує ризик аутизму у дітей. Такі дані публікуються на с...
Здоров'я 19 лютого 2018, 18:28 (e-news.com.ua)
Міфи про догляд за зубами Міфи про догляд за зубами
Більшість людей не володіють достовірною інформацією про сучасної стоматології, про методи і технології лікування захворювань зубів і порожнини р...
Здоров'я 19 лютого 2018, 00:36 (NeBoley.com.ua)
Петрушка допоможе зберегти здоров я і красу Петрушка допоможе зберегти здоров'я і красу
Петрушка давно увійшла в життя людини не тільки як приправа до багатьох страв, але і як ліки від самих різних захворювань. Коли ми кидаємо різьбл...
Здоров'я 19 лютого 2018, 01:34 (e-news.com.ua)
Китайська дієта на 2 тижні Китайська дієта на 2 тижні
Однією з найбільш примітних і корисних для кожного європейця багато визнають китайську дієту. У Китаї складають основу раціону рис та інші злаки,...
Здоров'я 19 лютого 2018, 01:50 (e-news.com.ua)
Медики розповіли, як стати довгожителем Медики розповіли, як стати довгожителем
До глибокої старості доживає всього одна людина з 5 000, а віковий ювілей святкує один з 20 000.
Здоров'я 19 лютого 2018, 06:38 (NeBoley.com.ua)
У насіння є корисні властивості, про які ви могли навіть і не здогадуватися! У насіння є корисні властивості, про які ви могли навіть і не здогадуватися!
У повсякденному поспіху ми можемо компенсувати фізичні і емоційні витрати за допомогою правильних перекусів.
Здоров'я 19 лютого 2018, 07:05 (NeBoley.com.ua)
Вчені пояснили біль від порізу папером Вчені пояснили біль від порізу папером
Вчені назвали причину, по якій порізаний паперовим листом палець болить особливо сильно, незважаючи на незначні пошкодження.
Здоров'я 19 лютого 2018, 06:59 (NeBoley.com.ua)
Що провокує варикоз Що провокує варикоз
Красиві і доглянуті ніжки - не просто візитна картка жінки, а й ознака здоров'я! Не забувай, що варикоз - це не тільки косметичний дефект. Специф...