Архів новин 

новини: 14 лютого 2018 у рубриці:  

Російські найманці, які постраждали під час удару США в Сирії, лікуються в госпіталях Міноборони

Десятки росіян, які постраждали в результаті удару коаліції США по проурядових сил в Сирії, перебувають на лікуванні в госпіталях Міноборони. Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на два джерела, які підтримують з ними зв'язок.
Здоров'я 14 лютого 2018, 22:56 (glavnoe.ua)

Японці винайшли ліки від грипу Японці винайшли ліки від грипу
Експерти з японської компанії Shionogi & Co. оголосили про те, що розробили новий препарат проти грипу, який вбиває вірус за добу.
Здоров'я 14 лютого 2018, 22:26 (NeBoley.com.ua)
Трудоголіки повинні їсти мало і часто Трудоголіки повинні їсти мало і часто
Російські лікарі попереджають трудоголіків, що неправильне харчування - причина розвитку багатьох «офісних» хвороб. «Білі комірці» все частіше с...
Здоров'я 14 лютого 2018, 18:28 (e-news.com.ua)
11 ознак того, що вам не вистачає йоду 11 ознак того, що вам не вистачає йоду
Йод - це мінерал, життєво необхідний для гарного здоров'я. Він грає найважливішу роль в синтезі гормонів щитовидної залози, які необхідні для роз...
Здоров'я 14 лютого 2018, 20:38 (glavnoe.ua)
Відшарування сітківки: вибираємо ефективне лікування Відшарування сітківки: вибираємо ефективне лікування
Відшарування сітківки ока від судинної оболонки веде до сильного зниження зору, а нерідко і до повної його втрати.
Здоров'я 14 лютого 2018, 21:36 (NeBoley.com.ua)
Міжхребцева грижа: методи профілактики Міжхребцева грижа: методи профілактики
Міжхребцева грижа - одна з поширених проблем, з якою стикається більшість людей. Вона приносить певні незручності, а також супроводжується постій...
Здоров'я 14 лютого 2018, 21:51 (e-news.com.ua)
Оливкова олія: краща їжа для мозку Оливкова олія: краща їжа для мозку
Чи можуть продукти, що входять до складу середземноморської дієти, забезпечити достатній рівень антиоксидантного захисту для здоров'я вашого мозк...
Здоров'я 14 лютого 2018, 06:32 (e-news.com.ua)
Імплантація зубів: види і протипоказання Імплантація зубів: види і протипоказання
Імплантація зубів являє собою процедуру імплантації імплантів з метою усунення некрасивою усмішки, якою доставляється так багато незручностей і п...
Здоров'я 14 лютого 2018, 11:03 (e-news.com.ua)
Процедура майбутнього: біоревіталізація зубів Процедура майбутнього: біоревіталізація зубів
Біоревіталізація зубів - процедура, яку варто пройти кожному.
Здоров'я 14 лютого 2018, 11:14 (NeBoley.com.ua)
Симптоми хвороб, які небезпечно ігнорувати Симптоми хвороб, які небезпечно ігнорувати
Найчастіше, головний біль неможливо терпіти. А іноді ми не надаємо їй особливого значення. Але даремно! Часто хворобливі відчуття можуть сигналіз...
Здоров'я 14 лютого 2018, 12:43 (e-news.com.ua)
Діти і цукор Діти і цукор
Варто сказати, що всі діти (ну, практично все) люблять солодкі страви. Вони з задоволенням п'ють солодкий компот, їдять солодке печиво, солодкі я...
Здоров'я 14 лютого 2018, 14:48 (e-news.com.ua)
Як прискорити метаболізм: найкорисніші напої Як прискорити метаболізм: найкорисніші напої
Дізнайтеся рецепти корисних напоїв, які не тільки прискорять метаболізм, але також підвищать імунітет, виведуть шлаки, і приведуть в тонус весь о...
Здоров'я 14 лютого 2018, 16:26 (NeBoley.com.ua)
6 простих рекомендацій для боротьби із зайвою вагою після пологів 6 простих рекомендацій для боротьби із зайвою вагою після пологів
Актуальна проблема для багатьох матусь.
Здоров'я 14 лютого 2018, 16:51 (NeBoley.com.ua)
Як за день вилікувати застуду: ефективні поради Як за день вилікувати застуду: ефективні поради
Простудні захворювання заважають нашому звичному укладу і взимку і влітку, як передає Інтернет-видання для дівчат і жінок від 14 до 35 років Pann...
Здоров'я 14 лютого 2018, 17:41 (e-news.com.ua)
Продукти, здатні допомогти в лікуванні хвороб легенів Продукти, здатні допомогти в лікуванні хвороб легенів
Експерти в області здорового харчування з Великобританії назвали продукти, які допоможуть в лікуванні хвороб легенів.
Здоров'я 14 лютого 2018, 01:32 (NeBoley.com.ua)
Чому детоксикація може бути шкідливою для здоров я Чому детоксикація може бути шкідливою для здоров'я
Лікарі розповіли про неприємні побічні ефекти цього модного способу очищення організму.
Здоров'я 14 лютого 2018, 01:39 (NeBoley.com.ua)
Медики розповіли, як недолік сну впливає на наше серце Медики розповіли, як недолік сну впливає на наше серце
Втрата сну шкідлива для вашого здоров'я, і ??дослідження продовжують з'ясовувати точну причину, по якій ваше тіло страждає, коли позбавляється до...
Здоров'я 14 лютого 2018, 01:42 (NeBoley.com.ua)
5 домашніх коштів для лікування потрісканих губ 5 домашніх коштів для лікування потрісканих губ
Французькі косметологи назвали 5 домашніх коштів, які допоможуть позбутися від проблеми потрісканих губ.
Здоров'я 14 лютого 2018, 01:53 (NeBoley.com.ua)
Хмара тегів