Архів новин 

новини: 25 жовтня 2018 у рубриці:  

Лікарі назвали 15 кроків до здоров'я

Як продовжити термін придатності свого організму.
Здоров'я 25 жовтня 2018, 19:44 (NeBoley.com.ua)

очисний подих очисний подих
Кращим засобом очищення легенів йоготерапевти і тибетські цілителі вважають очисний подих.
Здоров'я 25 жовтня 2018, 17:32 (NeBoley.com.ua)
Перепелині яйця потрібно з обережністю вживати алергікам Перепелині яйця потрібно з обережністю вживати алергікам
Незважаючи на корисні властивості перепелиних яєць, необхідно враховувати фізичний стан і вік того, хто їх буде вживати.
Здоров'я 25 жовтня 2018, 10:09 (NeBoley.com.ua)
Вчені розповіли про користь кімнатних рослин для здоров я людини Вчені розповіли про користь кімнатних рослин для здоров'я людини
Фахівці Королівського садівницького товариства (RHS) Великобританії вважають, що деякі кімнатні рослини можуть замінити дорогу косметику.
Здоров'я 25 жовтня 2018, 11:58 (NeBoley.com.ua)
Особливості процедури збільшення грудей Особливості процедури збільшення грудей
Для чоловіків жіночі груди являє собою символ жіночності, а для дівчат - це предмет особистої гордості. У наш час завдяки пластикової хірургії бу...
Здоров'я 25 жовтня 2018, 13:29 (e-news.com.ua)
Медики назвали 4 ефективних способу, щоб зміцнити імунітет Медики назвали 4 ефективних способу, щоб зміцнити імунітет
Професор Кріс Ньюболд розповів, що кращий спосіб уникнути застуди і грипу цієї зими це зберігати тіло в теплі, пити багато води і добре висипатис...
Здоров'я 25 жовтня 2018, 14:02 (NeBoley.com.ua)
Помер відомий радянський пародист Помер відомий радянський пародист
У Москві на 82-му році життя помер відомий радянський пародист Юрій Григор'єв. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив артист Сергій Дробот...
Здоров'я 25 жовтня 2018, 02:03 (glavnoe.ua)
Кожній процедурі свого часу: догляд за шкірою обличчя по годинах Кожній процедурі свого часу: догляд за шкірою обличчя по годинах
Якщо не узгодити час догляду за собою з біоритмами, ефективність процедур і їх доцільність може значно знижуватися або взагалі не приносити ніяко...
Здоров'я 25 жовтня 2018, 09:08 (NeBoley.com.ua)
Скільки пити води в день Скільки пити води в день
Оскільки вода виконує так багато важливих функцій, наше тіло постійно потребує поповнення запасу чистою водою.
Здоров'я 25 жовтня 2018, 09:58 (NeBoley.com.ua)
Хмара тегів