Архів новин 

новини: 7 вересня 2017 у рубриці:  

Список заборонених допінг препаратів і методів

Нижченаведена таблиця не претендує на роль довідника, в якому згадуються всі заборонені види допінг-препаратів.
Здоров'я 07 вересня 2017, 22:08 (NeBoley.com.ua)

Злоякісні пухлини жовчного міхура Злоякісні пухлини жовчного міхура
Злоякісні пухлини жовчного міхура не є рідкістю. В абсолютній більшості це рак, що становить за частотою близько 4% всіх карцином. Найчастіше вия...
Здоров'я 07 вересня 2017, 21:57 (e-news.com.ua)
Оральні контрацептиви ефективні не для всіх Оральні контрацептиви ефективні не для всіх
Американські вчені зробили цікаві висновки. Виявляється, в деяких випадках оральні контрацептиви не захищають жінок від небажаної вагітності.
Здоров'я 07 вересня 2017, 16:06 (NeBoley.com.ua)
Сучасна променева діагностика пухлин головного мозку і його оболонок Сучасна променева діагностика пухлин головного мозку і його оболонок
Ангіографічна семіотика пухлин головного мозку і його оболонок.
Здоров'я 07 вересня 2017, 17:39 (NeBoley.com.ua)
Гомеопатія при алергічного риніту Гомеопатія при алергічного риніту
Гомеопатичне лікування алергічних ринітів складається з двох етапів: лікування загострення і призначення конституційного гомеопатичного кошти. Пр...
Здоров'я 07 вересня 2017, 20:19 (NeBoley.com.ua)
хіміопрофілактика раку хіміопрофілактика раку
Хіміопрофілактика раку - застосування фармакологічних або натуральних агентів з метою запобігання виникненню злоякісних пухлин.
Здоров'я 07 вересня 2017, 21:51 (NeBoley.com.ua)
Профілактика онкологічних захворювань Профілактика онкологічних захворювань
Відвари і настої при онкопрофілактики. Обов'язково порадьтеся з лікарем. - Кора осики, знята в травні з дерева не менше 15 сантиметрів в діаметр...
Здоров'я 07 вересня 2017, 01:22 (e-news.com.ua)
Відкриття для любителів зеленого чаю Відкриття для любителів зеленого чаю
Дослідники з Державного університету штату Нью Джерсі виявили, що дуже великі дози зеленого чаю можуть викликати хвороби печінки і нирок.
Здоров'я 07 вересня 2017, 02:16 (NeBoley.com.ua)
Дачна аптека Дачна аптека
З настанням літа багато городян переїжджають на дачу, де можна проводити час з дітьми і внуками, досхочу насолоджуючись свіжим повітрям, співом п...
Здоров'я 07 вересня 2017, 02:46 (NeBoley.com.ua)
цілющі трави цілющі трави
Весняна дикорастущая зелень вимагає дотримання деяких правил обробки. Так, трави не можна довго варити, інакше найцінніші в них вітаміни руйнують...
Здоров'я 07 вересня 2017, 08:31 (e-news.com.ua)
Рак стравоходу: як лікуватися Рак стравоходу: як лікуватися
ЕтіологіяДо 75% всіх тяжких поразок стравоходу доводиться на частку злоякісних новоутворень. Хворіють переважно чоловіки старшого віку. В даний ч...
Здоров'я 07 вересня 2017, 13:48 (e-news.com.ua)
покращуємо імунітет покращуємо імунітет
В останні роки нам часто доводиться чути про імунітет, імунну систему на прийомі у лікаря, в газетних статтях, в рекламних проспектах.
Здоров'я 07 вересня 2017, 14:35 (NeBoley.com.ua)
Що таке свіжий чай Що таке свіжий чай
Зазвичай свіжим називають чай, вироблений в нинішньому році, але в Китаї споживачі звикли вважати свіжим чай весняного збору, що надходить у прод...
Здоров'я 07 вересня 2017, 15:30 (e-news.com.ua)
Старовинні народні засоби Старовинні народні засоби
Ефективне дію надає при пухлинних захворюваннях кремніві вода.
Здоров'я 07 вересня 2017, 15:45 (NeBoley.com.ua)
Догляд за жирною шкірою: щоб особа завжди було свіжим Догляд за жирною шкірою: щоб особа завжди було свіжим
Жирна шкіра блищить, часто має блідий колір і грубу структуру, в якій гирла вивідних проток сальних залоз, або пори, особливо помітні. Блиск викл...