Архів новин 

новини: 7 жовтня 2017 у рубриці:  

Тактика малої брехні: творці ботів в інтернеті змінили алгоритм

У Німеччині відразу кілька груп фахівців аналізують поведінку ботів, поширюють неправдиву інформацію в соціальних мережах. За підсумками виборів вони прийшли до однозначних висновків.
Технології 07 жовтня 2017, 11:19 (InternetUA)

Молочний період в житті матері і дитини Молочний період в житті матері і дитини
Навряд чи знайдеться жінка, яка рано чи пізно не хотіла б стати матір'ю. Материнство - це велике щастя, але разом з тим і дуже велика відповідаль...
Здоров'я 07 жовтня 2017, 11:09 (e-news.com.ua)
СБУ заборонила в їзд в Україну  Славі КПРС СБУ заборонила в'їзд в Україну "Славі КПРС"
Служба безпеки України заборонила в'їзд в Україну російському реперу "гнійний", також відомому як "Слава КПРС". Про це повідомляє видання "Апостр...
Мистецтво 07 жовтня 2017, 10:38 (glavnoe.ua)
Манджукич і Брозовіч можуть не зіграти проти України через травми Манджукич і Брозовіч можуть не зіграти проти України через травми
Збірна Хорватії зазнає кадрових втрат перед матчем з Україною.
Футбол 07 жовтня 2017, 10:35 (football.ua)
Хорватія - Фінляндія 1: 1 Відео голів та огляд матчу Хорватія - Фінляндія 1: 1 Відео голів та огляд матчу
Пропонуємо відеоогляд матчу, в якому хорвати не змогли обіграти фінів.
Футбол 07 жовтня 2017, 11:03 (football.ua)
Віце-прем єр Киргизії загинув у страшній аварії Віце-прем'єр Киргизії загинув у страшній аварії
"Тойота-Лендкрузер", в якій знаходилися заступник голови уряду і його помічник, зіткнулася в "КамАЗом".
Події 07 жовтня 2017, 11:01 (YTPO.ru)
Хмарні сервіси Oracle отримали штучний інтелект Хмарні сервіси Oracle отримали штучний інтелект
Хмарні додатки Oracle отримали можливості штучного інтелекту (ІІ), які можуть знайти застосування в таких областях, як фінанси, кадри, виробництв...
Технології 07 жовтня 2017, 09:42 (InternetUA)
Куртуа не поспішає підписувати новий контракт і може перейти в Реал Куртуа не поспішає підписувати новий контракт і може перейти в Реал
Голкіпер Челсі Тібо Куртуа намір серйозно обміркувати своє майбутнє.
Футбол 07 жовтня 2017, 10:10 (football.ua)
Шахраїв, які обдурили понад 40 жителів Луганщини, чекає суд Шахраїв, які обдурили понад 40 жителів Луганщини, чекає суд
Прокуратура Луганщини направила в суд обвинувальний акт щодо шахраїв, які діяли у складі організованої злочинної групи.
Технології 07 жовтня 2017, 10:01 (InternetUA)
У Micron знову вкрали секрети У Micron знову вкрали секрети
Створюється враження, що з захистом інтелектуальної власності у компанії Micron як з розсохлої бочкою - тече з усіх щілин. Пройшов всього місяць ...
Технології 07 жовтня 2017, 09:57 (InternetUA)
«Розумні» міста зажадають підвищення безпеки мереж 4G і 5G «Розумні» міста зажадають підвищення безпеки мереж 4G і 5G
Дослідження, проведене компанією Positive Technologies, говорить про те, що в реалізації мобільних мереж четвертого покоління (4G / LTE) існують ...
Технології 07 жовтня 2017, 09:53 (InternetUA)
США знищили Панаму і наблизилися до чемпіонату світу США знищили Панаму і наблизилися до чемпіонату світу
Відбулися два матчі відбору на чемпіонат світу в зоні КОНКАКАФ.
Футбол 07 жовтня 2017, 10:18 (football.ua)
Що потрібно їсти, щоб бути розумним Що потрібно їсти, щоб бути розумним
Вчені прийшли до висновку, що продукти, корисні для серця, корисні також і для мозку і, як це не вражає, більшість цих продуктів ми можемо бачити...
Здоров'я 07 жовтня 2017, 10:18 (e-news.com.ua)
Творець SuperSU оголосив про відхід на пенсію Творець SuperSU оголосив про відхід на пенсію
Відомий розробник Chainfire оголосив про припинення роботи над своїм найпопулярнішим проектом - додатком SuperSU. Остання добре знайоме всім досв...
Технології 07 жовтня 2017, 10:28 (InternetUA)
Меланома: що важливо знати Меланома: що важливо знати
Меланома - одна з найбільш злоякісних пухлин, бурхливо метастатична лімфогенним і гематогенним шляхом. Вона відбувається з клітин, які називаютьс...
Здоров'я 07 жовтня 2017, 02:02 (e-news.com.ua)
Вибираємо дитячий сад: чому приватний краще Вибираємо дитячий сад: чому приватний краще
У дитячому садку, частому або державному, діти розвиваються швидше, ніж вдома на самоті. Великий колектив і сплановане розклад привчають вашої ди...
Суспільство 07 жовтня 2017, 02:20 (glavnoe.ua)
Західний експерт: Росія загнала себе в глухий кут Західний експерт: Росія загнала себе в глухий кут
Робоча вечеря в Анкарі 27 вересня між президентом Туреччини Реджепом Ердоганом і президентом РФ Володимиром Путіним не став продуктивним і явно н...
Політика 07 жовтня 2017, 06:56 (glavnoe.ua)
Швидкість старіння визначається за кількістю родимок Швидкість старіння визначається за кількістю родимок
Кількість родимок на тілі людини може виявитися хорошим індикатором швидкості процесів старіння організму, вважають британські вчені. За їхніми д...
Здоров'я 07 жовтня 2017, 07:41 (NeBoley.com.ua)
Косово - Україна 0: 2 Відео голів та огляд матчу Косово - Україна 0: 2 Відео голів та огляд матчу
Представляємо вашій увазі відеоогляд поєдинку 9-го туру відбору до ЧС-2018 між Україною та Косово.
Футбол 07 жовтня 2017, 07:53 (football.ua)
Ордець: Марлос - хороший гравець, він допоможе Україні в матчі з Хорватією Ордець: Марлос - хороший гравець, він допоможе Україні в матчі з Хорватією
Команда Андрія Шевченка обіграла збірну Косово (2: 0).
Футбол 07 жовтня 2017, 08:13 (football.ua)
Іспанія - Албанія 3: 0 Відео голів та огляд матчу Іспанія - Албанія 3: 0 Відео голів та огляд матчу
Представляємо вашій увазі відеоогляд поєдинку 9-го туру відбору до ЧС-2018 між Іспанією та Албанією.
Футбол 07 жовтня 2017, 08:10 (football.ua)
Пенсіонери отримають перераховані пенсії до 25 жовтня Пенсіонери отримають перераховані пенсії до 25 жовтня
Кожному пенсіонеру повідомлять про розмір його пенсії.
Економіка 07 жовтня 2017, 08:05 (GIGAMIR)
Туреччина - Ісландія 0: 3 Відео голів та огляд матчу Туреччина - Ісландія 0: 3 Відео голів та огляд матчу
Представляємо вашій увазі відеоогляд поєдинку 9-го туру відбору до ЧС-2018 між Туреччиною та Ісландією.
Футбол 07 жовтня 2017, 08:05 (football.ua)
Шакіра і Піке розлучилися - ЗМІ Шакіра і Піке розлучилися - ЗМІ
Поп-зірка і футболіст розлучилися після семи років співжиття.
Музика 07 жовтня 2017, 08:46 (Корреспондент.net)
Буяльський дебютував за збірну України Буяльський дебютував за збірну України
Півзахисник Динамо Віталій Буяльський вперше вийшов на поле у ??футболці збірної України.
Футбол 07 жовтня 2017, 08:43 (football.ua)
Ось що потрібно їсти, щоб добре працювати Ось що потрібно їсти, щоб добре працювати
Вченими доведено: щоб робочий день був продуктивним і ефективним, необхідно їсти по столовій ложці меду 3 рази на день. Доведено, що натуральний...
Здоров'я 07 жовтня 2017, 09:13 (e-news.com.ua)
Італія - ??Македонія 1: 1 Відео голів та огляд матчу Італія - ??Македонія 1: 1 Відео голів та огляд матчу
Представляємо відеоогляд поєдинку відбору на чемпіонат світу між Італією і Македонією.
Футбол 07 жовтня 2017, 09:26 (football.ua)
Індійський уряд розглядає преференції для Apple Індійський уряд розглядає преференції для Apple
Уряд Індії в даний час розглядає питання про преференції для Apple в рамках ініціативи зі створення в країні заводу зі складання смартфонів iPhon...