Архів новин 

новини: 22 квітня 2017 у рубриці:  

Як зберегти гарний бюст

Відомо, що груди - найкрасивіша, ніжна і вразлива частина жіночого тіла. У грудях немало "ворогів", які роблять її в'ялою і непривабливою.
Здоров'я 22 квітня 2017, 23:40 (NeBoley.com.ua)

Позбавляємося від небажаного волосся методом лазерної епіляції Позбавляємося від небажаного волосся методом лазерної епіляції
Ідея видалення волосяних фолікулів за допомогою пучків світла з'явилася в середині минулого століття. Її автором став видатний експериментатор Ле...
Здоров'я 22 квітня 2017, 23:28 (NeBoley.com.ua)
Худнемо перед весіллям Худнемо перед весіллям
Перед весіллям привести себе в порядок бажає, безумовно, будь-яка наречена.
Здоров'я 22 квітня 2017, 19:52 (NeBoley.com.ua)
Лікування акне викликає біль в горлі Лікування акне викликає біль в горлі
За даними недавнього дослідження, молоді люди, які беруть антибіотики всередину для лікування акне, частіше страждають від болю в горлі.
Здоров'я 22 квітня 2017, 21:22 (NeBoley.com.ua)
Тензоліфтінг: ефективна методика естетичної хірургії Тензоліфтінг: ефективна методика естетичної хірургії
Зовсім недавно позбутися таких ознак старіння, як оплившій контур обличчя і в'ялість шкіри можна було лише за допомогою підтяжки шкіри шиї та обл...
Здоров'я 22 квітня 2017, 22:40 (NeBoley.com.ua)
Гарний манікюр в домашніх умовах Гарний манікюр в домашніх умовах
Природність в макіяжі завжди була популярна. Багато хто впевнений, що гарний і цікавий дизайн нігтям можна зробити тільки в спеціальному косметич...
Здоров'я 22 квітня 2017, 23:12 (e-news.com.ua)
За аналізом сечі можна буде визначити рак нирок на ранній стадії За аналізом сечі можна буде визначити рак нирок на ранній стадії
Американські вчені виявили декілька білків в сечі, які з'являються на ранній стадії раку нирок. Даний аналіз вкаже зі 90% точністю на присутність...
Здоров'я 22 квітня 2017, 13:23 (e-news.com.ua)
Веснянки: що робити Веснянки: що робити
Веснянки є закономірною реакцією організму, спрямованої на його захист від ультрафіолетових променів. Найбільшу небезпеку ультрафіолет представля...
Здоров'я 22 квітня 2017, 14:05 (NeBoley.com.ua)
Використовуємо корицю для схуднення Використовуємо корицю для схуднення
Кориця - всім відома пряність. У природі це невелике вічнозелене дерево висотою до 15 метрів, що росте в Південній Індії і Шрі-Ланці.
Здоров'я 22 квітня 2017, 15:07 (NeBoley.com.ua)
SPA і сучасна косметологія SPA і сучасна косметологія
Для європейців під поняттям SPA мається на увазі спеціальне місце, де проводиться лікування цілющими водами, по суті курорт.
Здоров'я 22 квітня 2017, 16:02 (NeBoley.com.ua)
Ішемічна оптікопатія: перший прояв гіперхолестеринемії у молодих пацієнтів Ішемічна оптікопатія: перший прояв гіперхолестеринемії у молодих пацієнтів
Як правило, у молодих пацієнтів ідіопатична (не пов'язана з артеріїтом) оптікопатія розвивається при гіперхолестеринемії. Ідіопатична оптікопатія...
Здоров'я 22 квітня 2017, 16:19 (e-news.com.ua)
Трави, які допомагають худнути Трави, які допомагають худнути
Дуже часто в описах різних дієт рекомендують пити трав'яні чаї.
Здоров'я 22 квітня 2017, 19:09 (NeBoley.com.ua)
Причини появи акне Причини появи акне
Від акне або вугрів в тій чи іншій мірі страждає досить багато людей. Ступінь ураження може бути різною: невелика кількість на обличчі або навіть...
Здоров'я 22 квітня 2017, 19:36 (e-news.com.ua)
Як позбутися від волосся над верхньою губою Як позбутися від волосся над верхньою губою
Дуже часто пушок над верхньою губою призводить своїх власниць в зневіру. Причиною появи вусиків на обличчі може бути природна схильність до зайво...
Здоров'я 22 квітня 2017, 19:30 (NeBoley.com.ua)
Міфи про здоров я волосся Міфи про здоров'я волосся
У даній статті будуть розвінчано неправильні уявлення про догляд за волоссям. До недавнього часу неодноразово говорилося про те, що щоденне миття...
Здоров'я 22 квітня 2017, 00:24 (e-news.com.ua)
Аргентинські вчені з ясували, що бездротові мережі погіршують якість сперми Аргентинські вчені з'ясували, що бездротові мережі погіршують якість сперми
Вчені з Аргентини з'ясували, що випромінювання бездротових мереж погіршує якість сперми, повідомляє NY Daily News.
Здоров'я 22 квітня 2017, 01:37 (NeBoley.com.ua)
Худнемо у воді Худнемо у воді
Відомо, що в воді набагато більше, ніж на суші, згорає калорій. Тому плавання - один з найбільш безпечних і фізіологічних видів спорту.
Здоров'я 22 квітня 2017, 02:01 (NeBoley.com.ua)
Червоне вино захищає клітини мозку Червоне вино захищає клітини мозку
Вживання червоного вина сприяє виникненню захисного ефекту для клітин мозку від пошкоджень після інсульту, вважають американські досліджували з у...
Здоров'я 22 квітня 2017, 10:19 (e-news.com.ua)
Нервове напруження: 4 натуральних напою, щоб заспокоїти нерви Нервове напруження: 4 натуральних напою, щоб заспокоїти нерви
Нервове напруження не можна залишати без уваги - в іншому випадку воно негативним чином відбитися на якості життя, психічному і фізичному здоров'...
Здоров'я 22 квітня 2017, 11:24 (NeBoley.com.ua)
5 натуральних засобів для очищення артерій і профілактики атеросклерозу 5 натуральних засобів для очищення артерій і профілактики атеросклерозу
Через зловживання жирної їжі і сіллю наші артерії забиваються, в результаті чого кров перестає вільно циркулювати по судинах.
Здоров'я 22 квітня 2017, 12:13 (NeBoley.com.ua)
Хмара тегів