Архів новин 

новини: 17 липня 2018 у рубриці:  

Топ-9 б'юті-помилок, через які ти виглядаєш недоглянутою

Ми анітрохи не сумніваємося в тому, що ти, як наша читачка, завжди виглядаєш чудово, але часто, виходячи на вулицю і озираючись по сторонах, зустрічаємо дівчат, які живуть в якійсь паралельній б'юті-реальності.
Здоров'я 17 липня 2018, 17:34 (NeBoley.com.ua)

Померти від краси: 6 моторошних косметичних засобів, якими користувалися раніше Померти від краси: 6 моторошних косметичних засобів, якими користувалися раніше
Сьогодні заради краси жінки готові лягти на стіл хірурга, і для деяких, на жаль, це закінчується дуже сумно.
Здоров'я 17 липня 2018, 16:43 (NeBoley.com.ua)
Лікарі знайшли єдину причину зайвої ваги і сказали, як з нею боротися Лікарі знайшли єдину причину зайвої ваги і сказали, як з нею боротися
Проблема ожиріння стає однією з ключових для лікарів всіх розвинених країн. Тому вчені Абердинського університету і Китайської академії наук вирі...
Здоров'я 17 липня 2018, 01:45 (NeBoley.com.ua)
Атака  Новачком . Що повідомив потерпілий від отруєння в Еймсбері Атака "Новачком". Що повідомив потерпілий від отруєння в Еймсбері
До отруєння Скриль причетне Головне розвідувальне управління Росії, повідомляє американське видання The New York Times. Журналісти, посилаючись н...
Наука та здоров'я 17 липня 2018, 07:44 (glavnoe.ua)
Вчені пропонують бороти страх висоти грою у віртуальній реальності Вчені пропонують бороти страх висоти грою у віртуальній реальності
У медицині страх висоти називають Акрофобія.
Здоров'я 17 липня 2018, 10:16 (NeBoley.com.ua)
Догляд за грудьми влітку: думка експерта Догляд за грудьми влітку: думка експерта
Догляд за зоною декольте - це комплекс з кілька простих кроків, які доступні кожній дівчині.
Здоров'я 17 липня 2018, 10:27 (NeBoley.com.ua)
Лікарі-дієтологи назвали 5 продуктів, які не радять їсти щодня Лікарі-дієтологи назвали 5 продуктів, які не радять їсти щодня
М'ясо - продукт, улюблений багатьма. Але дієтологи, наприклад, вважають: вживати його щодня не варто. Справа в тому, що перетравлювання червоного...
Наука та здоров'я 17 липня 2018, 01:21 (glavnoe.ua)
Надмірне вживання м яса може викликати цироз печінки Надмірне вживання м'яса може викликати цироз печінки
Тваринний білок здатний викликати у людини цироз печінки, показали дослідження, які були представлені на міжнародному науковому конгресі з гепато...
Здоров'я 17 липня 2018, 01:06 (e-news.com.ua)
Страшний сигнал: Уляна Супрун назвала причину неприємного запаху з рота Страшний сигнал: Уляна Супрун назвала причину неприємного запаху з рота
Глава МОЗ попросила українців звернути на це увагу.
Здоров'я 17 липня 2018, 01:31 (NeBoley.com.ua)
Харчова плівка почне попереджати про патогенні Харчова плівка почне попереджати про патогенні
Нова розробка дослідників з Канади спрямована на допомогу людині.
Здоров'я 17 липня 2018, 01:26 (NeBoley.com.ua)
Хмара тегів