Архів новин 

новини: 22 лютого 2018 у рубриці:  

Корисний напій для здоров'я вашого серця

Спробувавши цей коктейль ви не зможете сказати, що там є шпинат!.
Здоров'я 22 лютого 2018, 18:41 (NeBoley.com.ua)

SpaceX запустила перші супутники для глобального інтернету SpaceX запустила перші супутники для глобального інтернету
raketa. jpg Компанія SpaceX успішно запустила ракету Falcon 9, на борту якої знаходився іспанська супутник дистанційного зондування Землі PAZ і д...
Технології 22 лютого 2018, 18:29 (Електронні Вісті)
Ефективний рецепт для очищення судин Ефективний рецепт для очищення судин
От як очистити судини від нальоту, і запобігти утворенню небезпечних тромбів!
Здоров'я 22 лютого 2018, 14:10 (NeBoley.com.ua)
Перехопило подих: коли задишка повинна насторожити Перехопило подих: коли задишка повинна насторожити
Деякі з нас насилу можуть піднятися по сходах, заважає задишка.
Здоров'я 22 лютого 2018, 16:33 (NeBoley.com.ua)
Як потрібно харчуватися при хронічному панкреатиті Як потрібно харчуватися при хронічному панкреатиті
Підшлункова залоза - це важливий орган, який забезпечує травні і метаболічні процеси в організмі. Вона виконує внешнесекреторную і внутрисекретор...
Здоров'я 22 лютого 2018, 17:18 (e-news.com.ua)
Чорний шоколад корисний для серця Чорний шоколад корисний для серця
Дослідники зі Сполучених Штатів Америки стверджують, що в ході реалізації комплексних спостережень лікарям вдалося зафіксувати позитивний вплив ч...
Здоров'я 22 лютого 2018, 18:01 (e-news.com.ua)
Названо найкращі напої для здоров я печінки Названо найкращі напої для здоров'я печінки
Печінка категорично не любить алкоголь і солодку газовану воду.
Здоров'я 22 лютого 2018, 01:07 (NeBoley.com.ua)
Знайдений ще один спосіб перемогти старіння Знайдений ще один спосіб перемогти старіння
Португальські дослідники під час експериментів з мишами змогли дізнатися, які молекулярні механізми лежать в основі прогерії (генетичний дефект, ...
Здоров'я 22 лютого 2018, 01:24 (NeBoley.com.ua)
Дієтологи пояснили, чому пост корисний для здоров я Дієтологи пояснили, чому пост корисний для здоров'я
Довгий час голодування і пост вважалися, якщо не шкідливими, то, по крайней мере, марними для людського організму.
Здоров'я 22 лютого 2018, 01:37 (NeBoley.com.ua)
 Змінює гру . Астрофізик пояснив, чому запуск Falcon Heavy став ключовою подією "Змінює гру". Астрофізик пояснив, чому запуск Falcon Heavy став ключовою подією
Астрофізик Мартін Елвіс вважає, що запуск компанією Ілона Маска найпотужнішою ракети в світі став ключовою подією для перспектив видобутку корисн...
Наука та здоров'я 22 лютого 2018, 06:33 (glavnoe.ua)
Колишній генконструктор  Антонова  запропонував свою версію катастрофи Ан-148 під Москвою Колишній генконструктор "Антонова" запропонував свою версію катастрофи Ан-148 під Москвою
У літака Ан-148, що розбився 11 лютого в Підмосков'ї, могла не спрацювати сигналізація про відключений обігріві датчиків. Таку версію висунув у і...
Наука та здоров'я 22 лютого 2018, 06:30 (glavnoe.ua)
Медики пояснили, чому корисно прокидатися о шостій ранку Медики пояснили, чому корисно прокидатися о шостій ранку
У цей час відбувається відмінне відновлення більшості клітин в організмі.
Здоров'я 22 лютого 2018, 10:25 (NeBoley.com.ua)
Російським військовим почали видавати кнопкові телефони по $ 2000 за апарат Російським військовим почали видавати кнопкові телефони по $ 2000 за апарат
Армійським командирам, що володіє допуском до інформації «особливої ??важливості» - вищої категорії секретності, почали видавати захищені мобільн...
Наука та здоров'я 22 лютого 2018, 11:03 (glavnoe.ua)
Як зберегти здоров я очей: нескладні правила Як зберегти здоров'я очей: нескладні правила
У сучасному світі багато факторів впливає на один з важливих органів людського організму - очі.
Здоров'я 22 лютого 2018, 11:17 (NeBoley.com.ua)
Як вигодувати розумну дитину Як вигодувати розумну дитину
А ви знаєте, що один із способів зробити дитину розумніше - це правильно, збалансовано його годувати? Три важливі мікроелементи забезпечують хоро...
Здоров'я 22 лютого 2018, 00:52 (e-news.com.ua)
Медики розповіли про цілющі властивості родзинок Медики розповіли про цілющі властивості родзинок
Дослідники з США повідомили, що родзинки має унікальні корисні властивості.
Здоров'я 22 лютого 2018, 01:02 (NeBoley.com.ua)
Чим молоко загрожує вашій красі: думка лікаря-косметолога Чим молоко загрожує вашій красі: думка лікаря-косметолога
Навіть такий нешкідливий і вважається корисним напій, як коров'яче молоко і продукти, приготовлені на його основі, можуть стати причиною проблем ...
Здоров'я 22 лютого 2018, 01:00 (NeBoley.com.ua)
Ці лікарські трави знімуть біль в горлі Ці лікарські трави знімуть біль в горлі
Від болю в горлі, яка може виникнути в будь-який момент, не застрахований ніхто.
Здоров'я 22 лютого 2018, 01:02 (NeBoley.com.ua)
Хмара тегів