Архів новин 

новини: 30 січня 2018 у рубриці:  

Кавовий скраб перемагає целюліт

Кавовий скраб для тіла дійсно може перемогти целюліт і варикозні вени. Хоча це здається неймовірним, існує науковий доказ цього факту.
Здоров'я 30 січня 2018, 21:13 (NeBoley.com.ua)

Секрети гладкої і красивої шкіри Секрети гладкої і красивої шкіри
Жодна модна річ і супердорогий аксесуар не зрівнятися з чистою і сяючою шкірою. Кожна з нас мріє мати гладку гарну шкіру обличчя.
Здоров'я 30 січня 2018, 20:09 (NeBoley.com.ua)
Блакитна глина омолодить груди Блакитна глина омолодить груди
З давніх-давен глина в косметології вважалася важливим компонентом у приготуванні чудодійних засобів для омолодження. Тому її властивості допомож...
Здоров'я 30 січня 2018, 16:27 (e-news.com.ua)
Прискорюємо ріст волосся Прискорюємо ріст волосся
Щоб стати власницею шикарної шевелюри а-ля Шеріл Коул, потрібно ретельно доглядати за своїми локонами. Як прискорити ріст волосся? У цьому тобі д...
Здоров'я 30 січня 2018, 18:51 (e-news.com.ua)
Як позбутися від капілярної сітки на обличчі Як позбутися від капілярної сітки на обличчі
Як можна позбутися від капілярної сітки на обличчі. Мінусову температуру в першу чергу відчули володарі сухої шкіри: на шкірі з'явилися червоні п...
Здоров'я 30 січня 2018, 19:13 (e-news.com.ua)
Кава допоможе при синдромі сухого ока Кава допоможе при синдромі сухого ока
Синдромом сухих очей стурбоване безліч людей всього світу, але японські вчені знайшли панацею від страждання на цю недугу. Японці пропонують вико...
Здоров'я 30 січня 2018, 19:53 (NeBoley.com.ua)
Дієта до 1 року Дієта до 1 року
Зростання числа дітей, народжених зі схильністю до прояву алергічних реакцій, серйозно турбує фахівців, і змушує їх шукати нові шляхи - як захист...
Здоров'я 30 січня 2018, 08:58 (e-news.com.ua)
В Україні продовжать дорожчати ліки - профспілка В Україні продовжать дорожчати ліки - профспілка
В Україні в результаті інфляції і девальвації гривні продовжать дорожчати ліки.
Здоров'я 30 січня 2018, 10:49 (NeBoley.com.ua)
Лімфоцитоз: можливі причини Лімфоцитоз: можливі причини
Лімфоцити - один з основних типів білих кров'яних тілець, які виконують різноманітні захисні функції в організмі, як передає Інтернет-видання для...
Здоров'я 30 січня 2018, 11:05 (e-news.com.ua)
Худнемо просто: поради Худнемо просто: поради
Дієту по генотипу розробив відомий американський дієтолог Пітер Адамо. У порівнянні з іншими, вона ще зовсім нова - принаймні книги російською мо...
Здоров'я 30 січня 2018, 11:13 (e-news.com.ua)
Названа ще одна небезпека зниженого тиску Названа ще одна небезпека зниженого тиску
Не можна ігнорувати цю проблему.
Здоров'я 30 січня 2018, 13:02 (NeBoley.com.ua)
Блискучі й гарне волосся Блискучі й гарне волосся
Волосся - головний аксесуар будь-якої жінки. Всі ми хочемо, щоб наші локони блищали, були здоровими і густими. Щоб мати гарну зачіску потрібно пр...
Здоров'я 30 січня 2018, 12:54 (e-news.com.ua)
Вчені виростили сітківку ока з кров яних клітин Вчені виростили сітківку ока з кров'яних клітин
Американські вчені з університету Вісконсіна Університету змогли отримати абсолютно повний фрагмент сітківки ока з кров'яних клітин.
Здоров'я 30 січня 2018, 14:27 (NeBoley.com.ua)
Зморшки на обличчі розкажуть про стан здоров я Зморшки на обличчі розкажуть про стан здоров'я
Розглянувши своє обличчя, ти можеш визначити, як йдуть справи з твоїм здоров'ям. Спробуй зробити це самостійно.
Здоров'я 30 січня 2018, 16:17 (NeBoley.com.ua)
Історія помилкових відкриттів Історія помилкових відкриттів
Як закінчуються історії помилок вчених?.
Здоров'я 30 січня 2018, 00:16 (NeBoley.com.ua)
Вплив вітамінів на здоров я Вплив вітамінів на здоров'я
Вітаміни - це складні і різні за своєю природою органічні сполуки. Вітамін А (ретинол і каротин): підсилює опір інфекціям, підтримує стан епітел...