Архів новин 

новини: 6 січня 2018 у рубриці:  

Челсі не зміг переграти Норвіч в Кубку Англії

Вашій увазі результат матчу Кубка Англії між Норвичем і Челсі.
Футбол 06 січня 2018, 23:30 (football.ua)

Реабілітація спинного і головного мозку в Америці Реабілітація спинного і головного мозку в Америці
Лікарня Крейга, США (Craig Hospital) - це реабілітаційна лікарня в штаті Колорадо, яка спеціалізується на ушкодженнях спинного і головного мозку.
Здоров'я 06 січня 2018, 23:10 (NeBoley.com.ua)
Санжар офіційно продовжив контракт з Олімпіком Санжар офіційно продовжив контракт з Олімпіком
Головний тренер Олімпіка Роман Санжар уклав з нинішнім клубом нову трудову угоду.
Футбол 06 січня 2018, 22:07 (football.ua)
Топ-менеджер Adidas хоче дружити з РФ Топ-менеджер Adidas хоче дружити з РФ
Європі варто поліпшити відносини з Москвою, заявив глава компанії Adidas Каспер Рорстед. "Той, хто думає, що ми караємо Росію санкціями, помиляєт...
Економіка 06 січня 2018, 22:23 (glavnoe.ua)
Шабанов: Динамо - це моя мрія з дитинства Шабанов: Динамо - це моя мрія з дитинства
Захисник Артем Шабанов поділився своїми емоціями після переходу в Динамо.
Футбол 06 січня 2018, 22:31 (football.ua)
Ярмоленко допоміг Боруссії Д обіграти Фортуну Ярмоленко допоміг Боруссії Д обіграти Фортуну
Вінгер дортмундської Боруссії Андрій Ярмоленко відзначився результативною передачею в контрольному матчі проти Фортуни з Дюссельдорфа.
Футбол 06 січня 2018, 22:42 (football.ua)
серія А. Іммобіле знищив СПАЛ і інші результати матчів серія А. Іммобіле знищив СПАЛ і інші результати матчів
Представляємо вашій увазі результати матчів 20-го туру чемпіонату Італії.
Футбол 06 січня 2018, 19:41 (football.ua)
Манчестер Сіті пройшов Бернлі в Кубку Англії Манчестер Сіті пройшов Бернлі в Кубку Англії
Вашій увазі результат матчу третього раунду Кубка Англії між Манчестер Сіті і Бернлі.
Футбол 06 січня 2018, 20:24 (football.ua)
Валенсія домоглася вольової перемоги над Жирона і відірвалася від Реала Валенсія домоглася вольової перемоги над Жирона і відірвалася від Реала
Команда Марселіно в рідних стінах не без зусиль здолала Жірону (2: 1).
Футбол 06 січня 2018, 20:22 (football.ua)
Коутиньо близький до переходу в Барселону - Telegraph Коутиньо близький до переходу в Барселону - Telegraph
Судячи з усього, трансферна сага, яка тривала з літа, наближається до завершення.
Футбол 06 січня 2018, 20:42 (football.ua)
Кількість жертв від антициклону в США продовжує зростати Кількість жертв від антициклону в США продовжує зростати
В результаті зіткнень холодного і теплого циклонів на сході США в країні істотно погіршилася погода, жертвами якої стали 22 людини.
Події 06 січня 2018, 21:03 (УРА-Информ)
Кубок Англії: Результати матчів третього раунду Кубок Англії: Результати матчів третього раунду
До вашої уваги результати матчів 3-го раунду Кубка Англії, які відбулися в суботу.
Футбол 06 січня 2018, 21:01 (football.ua)
Зідан: Не уявляю Реал без Роналду Зідан: Не уявляю Реал без Роналду
Наставник "галактікос" прокоментував роль Роналду в складі команди.
Футбол 06 січня 2018, 21:31 (football.ua)
Ірина Геращенко теж готується до Різдва Ірина Геращенко теж готується до Різдва
Віце-спікер Верховної Ради України Ірина Геращенко розповіла деталі підготовки її сім'ї до Різдва. Про це вона написала в Facebook.
Суспільство 06 січня 2018, 21:29 (УРА-Информ)
Мауро Ікарді: Мені не подобається забивати непотрібні голи Мауро Ікарді: Мені не подобається забивати непотрібні голи
Нападаючий Інтера Мауро Ікарді прокоментував нічию своєї команди в поєдинку з Фіорентиною.
Футбол 06 січня 2018, 17:21 (football.ua)
У Саудівській Аравії затримали ще 11 принців У Саудівській Аравії затримали ще 11 принців
У Саудівській Аравії затримали 11 принців. Про це передає інформаційне агенство Reuters.
Події 06 січня 2018, 17:13 (УРА-Информ)
Українці несуть ляльок під храми Московського патріархату Українці несуть ляльок під храми Московського патріархату
Українці отлікнулісь на заклик блогера Юрія Гудименко і в різних містах країни приносять ляльок під храми УПЦ (МП), тим самим нагадуючи про відмо...
Суспільство 06 січня 2018, 17:08 (glavnoe.ua)
Холгейт пішов з Твіттера через звинувачення в гомофобії Холгейт пішов з Твіттера через звинувачення в гомофобії
Захисник Евертона Мейсон Холгейт звинуватив форварда Ліверпуля Роберто Фірміно в расизмі, але сам був викритий в гомофобії.
Футбол 06 січня 2018, 17:32 (football.ua)
Ман Сіті - Бернлі: Зінченко вийде в основі Ман Сіті - Бернлі: Зінченко вийде в основі
Захисник Манчестер Сіті Олександр Зінченко зіграє проти Бернлі з перших хвилин.
Футбол 06 січня 2018, 17:42 (football.ua)
Коутиньо готовий викласти власні гроші, щоб швидше перейти в  Барселону Коутиньо готовий викласти власні гроші, щоб швидше перейти в "Барселону"
За інформацією преси, угода близька до фіналу.
Спорт 06 січня 2018, 17:40 (ТСН.ua)
Дулуб: Переговори з Чорноморцем були непростими Дулуб: Переговори з Чорноморцем були непростими
Екс-тренер Чорноморця Олег Дулуб прокоментував своє розставання з одеситами.
Футбол 06 січня 2018, 17:55 (football.ua)
Маротта: Аллегрі залишиться в Ювентусі на тривалий термін Маротта: Аллегрі залишиться в Ювентусі на тривалий термін
Генеральний директор Ювентуса Джузеппе Маротта запевнив уболівальників, що головний тренер "старої синьйори" Массіміліано Аллегрі продовжить прац...
Футбол 06 січня 2018, 17:54 (football.ua)
Біфосфонати і ризик миготливої ??аритмії Біфосфонати і ризик миготливої ??аритмії
Чергове дослідження підтвердило, що застосування бифосфонатов, препаратів для лікування остеопорозу, істотно підвищує ризик миготливої ??аритмії,...
Здоров'я 06 січня 2018, 18:33 (e-news.com.ua)
Уряд планує здійснити підвищення пенсійних виплат військовим Уряд планує здійснити підвищення пенсійних виплат військовим
З першого січня 2018 року Кабінет міністрів України готує законопроект про осучаснення пенсійних виплат українським військовим.
Суспільство 06 січня 2018, 18:46 (УРА-Информ)
Інтер веде переговори про оренду Жерар Деулофеу Інтер веде переговори про оренду Жерар Деулофеу
Півзахисник Барселони Жерар Деулофеу може повернутися в Мілан, проте вже в інший клуб.
Футбол 06 січня 2018, 18:42 (football.ua)
В Ужгороді побилися бездомні В Ужгороді побилися бездомні
В Ужгороді бездомні не змогли поділити місце для ночівлі, в результаті один блукач на смерть зарізав іншого. Про це передає відділ комунікації по...
Події 06 січня 2018, 19:06 (УРА-Информ)
Що є, щоб зберегти молодість Що є, щоб зберегти молодість
Вчені давно шукають еліксир молодості. Але поки нічого такого не виявлено. Для молодості потрібно бути молодими всередині, багато рухатися, прави...
Здоров'я 06 січня 2018, 19:30 (e-news.com.ua)
Емері не боїться звільнення в разі поразки від Реала Емері не боїться звільнення в разі поразки від Реала
Головний тренер ПСЖ Унаї Емері не заглядає вперед і не думає про те, що буде, якщо його команда не пройде "королівський клуб" в Лізі чемпіонів.
Футбол 06 січня 2018, 19:25 (football.ua)
Схуднення: особливості гречаної дієти Схуднення: особливості гречаної дієти
Гречану дієту можна вважати одночасно і низьковуглеводній і білкової. Навіть якщо ви маєте відмінне здоров'я і твердий намір схуднути, то її трив...