Архів новин 

новини: 21 січня 2018 у рубриці:  

Гройсман пояснив причини падіння гривні

Курс гривні вільно регульований і залежить від багатьох факторів.
Економіка 21 січня 2018, 23:56 (УРА-Информ)

Шальке не зумів переграти Ганновер, Коноплянка не взяв участі в матчі Шальке не зумів переграти Ганновер, Коноплянка не взяв участі в матчі
Вашій увазі результат матчу 19-го туру чемпіонату Німеччини між Шальке і Ганновер (1: 1).
Футбол 21 січня 2018, 23:04 (football.ua)
Від теракту в Кабулі загинув генконсул Афганістану Від теракту в Кабулі загинув генконсул Афганістану
В результаті нападу на готель Intercontinental в столиці Афганістану Кабулі, який стався в неділю вранці, 21 січня, загиблого афганський генераль...
Події 21 січня 2018, 22:08 (УРА-Информ)
Відбілювання зубів: шкідливо чи корисно Відбілювання зубів: шкідливо чи корисно
Білосніжна усмішка останнім часом стала показником здоров'я, краси і респектабельності. Більшою мірою завдяки голлівудським стандартам краси, не ...
Здоров'я 21 січня 2018, 22:17 (NeBoley.com.ua)
Мілан здобув вольову перемогу над Кальярі в матчі з двома вилученнями Мілан здобув вольову перемогу над Кальярі в матчі з двома вилученнями
Кальярі вдома поступився Мілану незважаючи на те, що вийшов вперед на самому початку матчу.
Футбол 21 січня 2018, 22:33 (football.ua)
В ООН планують вирішити конфлікт на Донбасі вже в цьому році, - Гримчак В ООН планують вирішити конфлікт на Донбасі вже в цьому році, - Гримчак
Генеральний секретар Організації об'єднаних націй Антоніу Гутерріш планує в 2018 році вирішити конфлікт на Донбасі.
Політика 21 січня 2018, 22:52 (УРА-Информ)
У Кабулі загинули дев ять українців У Кабулі загинули дев'ять українців
В результаті нападу терористів на готель "Інтерконтиненталь" в Кабулі, яке відбулося в неділю вранці, 21 січня, загинули 18 осіб.
Події 21 січня 2018, 21:15 (УРА-Информ)
Нарешті прорвало:  Реал  на своєму полі знищив  Депортіво  і повернувся на 4 місце Нарешті прорвало: "Реал" на своєму полі знищив "Депортіво" і повернувся на 4 місце
Команда Зінедіна Зідана забила у ворота суперників 7 голів.
Спорт 21 січня 2018, 21:11 (ТСН.ua)
Що відомо про пластику грудей Що відомо про пластику грудей
Красива і високі груди - предмет жіночої гордості. Вона підвищує самооцінку самим фактом існування. Неідеальної форми груди навпроти не тільки пс...
Здоров'я 21 січня 2018, 21:23 (NeBoley.com.ua)
Продукти з вмістом вітаміну B Продукти з вмістом вітаміну B
Група вітамінів B, в яку входять вісім водорозчинних сполук, дуже важлива для нашого організму. Ці вітаміни відіграють одну з провідних ролей у м...
Здоров'я 21 січня 2018, 21:38 (e-news.com.ua)
У Києві цієї ночі один з тролейбусів змінить маршрут У Києві цієї ночі один з тролейбусів змінить маршрут
Нічний тролейбусний маршрут № 91н в ніч на понеділок, 22 січня, змінить свій маршрут.
Київ 21 січня 2018, 21:36 (УРА-Информ)
Саутгемптон поділив очки з Тоттенхемом Саутгемптон поділив очки з Тоттенхемом
"Шпори" задовольнялися лише одним балом у виїзному матчі з "святими".
Футбол 21 січня 2018, 21:55 (football.ua)
Лаціо - К єво 5: 1 Відео голів та огляд матчу Лаціо - К'єво 5: 1 Відео голів та огляд матчу
Вашій увазі відео голів та огляд матчу Лаціо - К'єво (5: 1).
Футбол 21 січня 2018, 21:51 (football.ua)
ГосЧС попередила про заметілі і снігових заметах в семи областях ГосЧС попередила про заметілі і снігових заметах в семи областях
У найближчі два дні в Україні в семи областях погіршаться погодні умови.
Суспільство 21 січня 2018, 22:07 (УРА-Информ)
Вчені знайшли легкий і дешевий спосіб схуднути Вчені знайшли легкий і дешевий спосіб схуднути
Вчені з Корнельського університету запевняють, що їм вдалося знайти легкий і дешевий спосіб схуднути. За їх словами, для того, щоб розлучитися із...
Здоров'я 21 січня 2018, 18:28 (e-news.com.ua)
Клопп: Якщо Лаллана не поїде на ЧС, то вітаю Англію з перемогою Клопп: Якщо Лаллана не поїде на ЧС, то вітаю Англію з перемогою
Головний тренер Ліверпуля Юрген Клопп прокоментував гру свого півзахисника Адам Лаллана.
Футбол 21 січня 2018, 18:38 (football.ua)
ФІФА отримала 100 млн доларів за вибір Катару господарем ЧС-2022 ФІФА отримала 100 млн доларів за вибір Катару господарем ЧС-2022
Колишній футбольний чиновник Боніта Мерсіадес в своїй книзі розповів про вибори чемпіонату світу-2022, який пройде в Катарі.
Суспільство 21 січня 2018, 19:13 (glavnoe.ua)
Технологічні експерти назвали найбільш інноваційні компанії світу Технологічні експерти назвали найбільш інноваційні компанії світу
Консалтингова компанія The Boston Consulting Group (BCG) опитала понад тисячу директорів з інновацій компаній в різних країнах світу. Найбільш ін...
Наука та здоров'я 21 січня 2018, 19:10 (glavnoe.ua)
Станцію метро  Театральна  тимчасово перекриють Станцію метро "Театральна" тимчасово перекриють
Київська влада вирішила перекрити станцію метро "Театральна" через святкування Дня Соборності України. Про це повідомляє прес-служба Київського м...
Київ 21 січня 2018, 19:07 (УРА-Информ)
Туран відзначився красивим голом у дебютному матчі за Істанбул Туран відзначився красивим голом у дебютному матчі за Істанбул
Півзахисник Арда Туран вперше вийшов не поле у ??футболці Істанбул ББ.
Футбол 21 січня 2018, 19:29 (football.ua)
Недоліки фігури приховає правильна одяг Недоліки фігури приховає правильна одяг
Що ми розуміємо під недоліками фігури? Кожна, напевно, своє. І не завжди критичний погляд на себе так вже відповідає реальності. Але вже така жін...
Здоров'я 21 січня 2018, 19:25 (NeBoley.com.ua)
Франція ініціювала скликання Ради безпеки ООН Франція ініціювала скликання Ради безпеки ООН
Франція просить світову спільноту скликати термінове засідання Ради Безпеки ООН. Про це повідомив глава МЗС країни Жан-Ів Ле Дріан в Twitter.
Політика 21 січня 2018, 19:23 (УРА-Информ)
Україна підтримала антикорупційні протести в Румунії Україна підтримала антикорупційні протести в Румунії
Українська діаспора в Румунії підтримала румунські протести проти реформи міністерства юстиції. Про це йдеться на сторінці Facebook представника ...
Суспільство 21 січня 2018, 19:51 (УРА-Информ)
Франція і Німеччина домовилися тісніше співпрацювати Франція і Німеччина домовилися тісніше співпрацювати
Німеччина і Франція планують підписати новий договір, який дозволить поглибити політико-економічне співробітництво між країнами. Про це передає D...
Політика 21 січня 2018, 19:47 (УРА-Информ)
Баварія - Вердер 4: 2 Відео голів та огляд матчу Баварія - Вердер 4: 2 Відео голів та огляд матчу
Вашій увазі відео голів та огляд матчу Баварія - Вердер (4: 2).
Футбол 21 січня 2018, 20:15 (football.ua)
Чорноморець поступився румунському клубу в товариському матчі Чорноморець поступився румунському клубу в товариському матчі
Вашій увазі протокол товариського матчу Чорноморець - КСМ Політехніка (0: 3).
Футбол 21 січня 2018, 20:11 (football.ua)
У  Вереса  з явився перспективний бомбардир У "Вереса" з'явився перспективний бомбардир
Клуб "Верес" і 28-річний нападник Станіслав Куліш домовилися підписати спільний контракт про тривале співробітництво. Про це передає офіційний са...
Спорт 21 січня 2018, 20:06 (УРА-Информ)
Ідеальна засмага - доступна розкіш Ідеальна засмага - доступна розкіш
Золотий період відпусток без сумніву початок вересня. Так званий Оксамитовий сезон! Сонце вже не пече, а ніжно зігріває і пестить нашу шкіру. Мор...
Здоров'я 21 січня 2018, 20:02 (NeBoley.com.ua)
Заря одержала ничью в матче с Динамо З Заря одержала ничью в матче с Динамо З
Луганская Заря провела контрольній поединок против загребского Динамо.
Футбол 21 січня 2018, 19:38 (football.ua)
Челсі зацікавлений у Ешлі Барнс Челсі зацікавлений у Ешлі Барнс
Форвард Бернлі Ешлі Барнс може перебратися до складу Челсі.
Футбол 21 січня 2018, 21:08 (football.ua)
Хмара тегів
Новости на русском