Нарешті прорвало: "Реал" на своєму полі знищив "Депортіво" і повернувся на 4 місце

21 січня 2018, 21:11 | Спорт
фото з ТСН.ua

Мадридський "Реал" в рамках 20-го туру чемпіонату Іспанії не залишив жодних шансів "Депортіво", перемігши їх з рахунком 7: 1.

Слід зазначити, що рахунок у зустрічі відкрили саме гості - форвард "ла-корунцев" Адріан на 23-й хвилині вдало замкнув передачу від Переса.

Як виявилося згодом, цей гол тільки розізлив "вершкових", які ще в першому таймі двічі розписалися у сітці воріт суперника - спочатку захисник Начо Фернандес пробив точно за призначенням після пасу у виконанні Марсело, а вже через 10 хвилин Гарет Бейл поклав м'яч точно у верхній кут, вивівши таким чином свою команду вперед.

Друга половина протистояння стала суцільним кошмаром для "Депортіво", який пропустив відразу 5 голів. Дубль на рахунку Кріштіану Роналду, також знову відзначилися Гарет Бейл і Начо Фернандес.

Ще один м'яч записав до свого активу Лука Модріч. Цікавим є той факт, що зустріч між цими колективами в першому колі завершилася розгромною перемогою саме "Реала" з рахунком 3: 0. Таким чином, розібравшись з суперником, "Реал" перервав безвиграшну серію в Ла Лізі, яка до цього матчу налічувала 3 зустрічі. Зараз, в активі мадридців 35 балів і 4 місце в турнірній таблиці. "Депортіво", тим часом, вже 5 матчів не знає смаку перемог у Примері. Як наслідок, вони залишилися з 16 очками на 18 сходинці.