новини: 29 червня 2020 у рубриці:

Миколаїв і Рух розійшлися миром

Зустріч команд завершилася з рахунком 1: 1.
Футбол 29 червня 2020, 22:50 (football.ua)

Солскьяер: Рашфорд незабаром знову почне забивати Солскьяер: Рашфорд незабаром знову почне забивати
Менеджер розповів про стан свого форварда.
Футбол 29 червня 2020, 20:30 (football.ua)
Сассуоло - Верона 3: 3 Відео голів та огляд матчу Сассуоло - Верона 3: 3 Відео голів та огляд матчу
Представляємо вашій увазі відео найкращих моментів поєдинку чемпіонату Італії.
Футбол 29 червня 2020, 10:25 (football.ua)
Рябоконь - кращий тренер 28-го туру УПЛ Рябоконь - кращий тренер 28-го туру УПЛ
Наставник Десни отримав середню оцінку 4,6 за матч проти Динамо.
Футбол 29 червня 2020, 13:47 (football.ua)
К єлліні і Буффон продовжили контракти з Ювентусом К'єлліні і Буффон продовжили контракти з Ювентусом
Досвідчені гравці залишаться в туринському клубі ще на сезон.
Футбол 29 червня 2020, 20:24 (football.ua)
Барселона підтвердила перехід Артура в Ювентус Барселона підтвердила перехід Артура в Ювентус
Хавбек приєднається до туринському клубу після закінчення сезону.
Футбол 29 червня 2020, 20:28 (football.ua)
Маріо Гомес вийшов в Бундеслігу зі Штутгартом і натякнув на завершення кар єри Маріо Гомес вийшов в Бундеслігу зі Штутгартом і натякнув на завершення кар'єри
Німецький нападник допоміг своїй команді і збирається піти на заслужену пенсію.
Футбол 29 червня 2020, 02:21 (football.ua)
Десна - Динамо 3: 2 Відео голів та огляд матчу Десна - Динамо 3: 2 Відео голів та огляд матчу
Підопічні Олексія Михайличенка несподівано поступилися колективу Олександра Рябоконя.
Футбол 29 червня 2020, 01:00 (football.ua)
Наполі розібрався зі спалень Наполі розібрався зі спалень
Неаполітанці не зазнали особливих проблем (3: 1).
Футбол 29 червня 2020, 02:18 (football.ua)
Серія А: Сассуоло і Верона забили шість голів на двох, Болонья здолала Сампдорію Серія А: Сассуоло і Верона забили шість голів на двох, Болонья здолала Сампдорію
Завершилися поєдинки 28-го туру італійської Серії А.
Футбол 29 червня 2020, 02:14 (football.ua)
Вербич: Прикро пропускати гол на останніх хвилинах Вербич: Прикро пропускати гол на останніх хвилинах
Півзахисник Динамо - про матч 28-го туру УПЛ проти Десни.
Футбол 29 червня 2020, 02:33 (football.ua)
Климовський: Хотілося б бачити більш якісну роботу від арбітрів Климовський: Хотілося б бачити більш якісну роботу від арбітрів
Виконуючий обов'язки головного тренера Олімпіка прокоментував результат матчу 28-го туру УПЛ.
Футбол 29 червня 2020, 04:51 (football.ua)
В Угорщині фанати напали на футболістів після вильоту клубу з вищого дивізіону В Угорщині фанати напали на футболістів після вильоту клубу з вищого дивізіону
Розлючені вболівальники змусили гравців роздягатися.
Спорт 29 червня 2020, 08:11 (ТСН.ua)