Архів новин 

новини: 15 грудня 2020 у рубриці:  

паратонзіллярний абсцес

Паратонзіллярний абсцес - це запальне захворювання, при якому патологічний процес локалізується в околоміндалінной клітковині. Найчастіше захворювання діагностується у дітей, а також у підлітків і в осіб молодого віку. Паратонзіллярний абсцес - ускладнен...
Здоров'я 15 грудня 2020, 22:57 (e-news.com.ua)

Улюблена Джанлуки ВАК похвалилася мамою-красунею Улюблена Джанлуки ВАК похвалилася мамою-красунею
Шерон Фонсека дуже схожа на свою маму Клаудію.
Світські хроніки 15 грудня 2020, 22:53 (ТСН.ua)
Експрес дієта: мінус чотири кілограми за 3 дні Експрес дієта: мінус чотири кілограми за 3 дні
Сувора фруктово-ягідна дієта на 3 дні. За 3 дня ти помітно схуднеш, почистити свій організм і шкіру. Автори дієти обіцяють зниження ваги на 3-4 к...
Здоров'я 15 грудня 2020, 19:38 (e-news.com.ua)
Ліверпуль - Тоттенхем: прогноз букмекерів на матч АПЛ Ліверпуль - Тоттенхем: прогноз букмекерів на матч АПЛ
Football. ua пропонує вашій увазі котирування букмекерів на поєдинок 13-го туру чемпіонату Англії.
Футбол 15 грудня 2020, 21:48 (football.ua)
Ялинкова  Ялинкова "
Підбірка яскравих новинних зображень, публікування і подій України і світу 15 грудня 2020 року.
Події 15 грудня 2020, 20:44 (Корреспондент.net)
Валентина Хамайко показала, как гуляла с детьми на собственной ферме Валентина Хамайко показала, как гуляла с детьми на собственной ферме
Как поделилась телезвезда, за последний год ее ферма очень изменилась.
Світські хроніки 15 грудня 2020, 21:43 (ТСН.ua)
Скандал в Лізі чемпіонів: гравець  Скандал в Лізі чемпіонів: гравець "
Сторони конфлікту визнали, що сталося прикре непорозуміння.
Спорт 15 грудня 2020, 14:00 (ТСН.ua)
Алла Мазур и Наталья Мосейчук попали в рейтинг 100 самых влиятельных украинцев Алла Мазур и Наталья Мосейчук попали в рейтинг 100 самых влиятельных украинцев
Ведущие канала "1+1" попали в рейтинг издания "Фокус".
Світські хроніки 15 грудня 2020, 13:14 (ТСН.ua)
В спальном районе Харькова на тротуаре нашли гранату В спальном районе Харькова на тротуаре нашли гранату
На улице Леся Сердюка в Киевском районе прохожие обнаружили предмет, похожий на ржавую гранату.
Суспільство 15 грудня 2020, 13:33 (glavnoe.ua)
Десна виступила з жорсткою критикою ситуації з заворушеннями на стадіоні в Чернігові Десна виступила з жорсткою критикою ситуації з заворушеннями на стадіоні в Чернігові
Клуб вичікував паузу для заняття найбільш виважену позицію.
Футбол 15 грудня 2020, 15:07 (football.ua)
Прості правила для хорошої роботи кишечника Прості правила для хорошої роботи кишечника
пустив мотор. З ранку, вставши з ліжка, «помийте» і «запустіть» кишечник - випийте склянку простої води. Через 15 хвилин випийте чашку трав'яного...
Здоров'я 15 грудня 2020, 16:14 (e-news.com.ua)
Пишнотіла Lizzo приголомшила результатом схуднення за 10 днів Пишнотіла Lizzo приголомшила результатом схуднення за 10 днів
Реперша проводить детоксикацію організму.
Світські хроніки 15 грудня 2020, 17:23 (ТСН.ua)
На Шулявском мосту в Киеве падают столбы. Полиция просит водителей быть внимательнее На Шулявском мосту в Киеве падают столбы. Полиция просит водителей быть внимательнее
Важная информация для водителей Киева! "В связи с падением столбов линии электропередач на Шулявском путепроводе движение ограничено в направлен...
Події 15 грудня 2020, 17:13 (glavnoe.ua)
Контактна корекція зору Контактна корекція зору
Традиційні контактні лінзи Традиційні м'які контактні лінзи - лінзи тривалого терміну служби (від 6 місяців) з високими показниками кислородопрон...
Здоров'я 15 грудня 2020, 07:23 (e-news.com.ua)
Ольга Цибульська показала брата-красеня Ольга Цибульська показала брата-красеня
Артистка сьогодні святкує день народження.
Світські хроніки 15 грудня 2020, 02:04 (ТСН.ua)
Клінічна картина вібраційної хвороби Клінічна картина вібраційної хвороби
Вібраційна хвороба є захворюванням професійного характеру, виникнення якого пов'язане з тривалим впливом вібрації. На патогенну дію цього фактора...
Здоров'я 15 грудня 2020, 04:11 (e-news.com.ua)
Панікуліт: причини і фактори ризику Панікуліт: причини і фактори ризику
Паннікуліта називається запалення жирової клітковини, частіше підшкірної, але іноді і локалізованої в інших місцях організму, в тому числі навкол...
Здоров'я 15 грудня 2020, 03:08 (e-news.com.ua)
Штаб сообщил об одном обстреле в ООС Штаб сообщил об одном обстреле в ООС
С начала текущих суток, 14 декабря, в районе проведения операции Объединенных сил наблюдалась тишина. Однако вечером, как сообщает в ежедневной в...
Політика 15 грудня 2020, 00:22 (glavnoe.ua)
642 м ячі за один клуб: Мессі повторив рекорд легендарного Пеле 642 м'ячі за один клуб: Мессі повторив рекорд легендарного Пеле
Хоча є альтернативна статистика, згідно з якою бразилець забив 643 м'ячі.
Спорт 15 грудня 2020, 10:41 (ТСН.ua)
Як нормалізувати тиск без ліків Як нормалізувати тиск без ліків
Ця страва захищає від підвищеного тиску. Кожного третього дорослого повинен хвилювати відповідь на питання про те, як знизити підвищений артеріал...