Архів новин 

новини: 25 січня 2020 у рубриці:  

Дисфагія: порушення ковтання, причини та рекомендації при дисфагії

Порушення ковтання (дисфагія) супроводжується багатьма хворобами, часто створюючи проблеми з харчуванням і прийомом лікарських засобів. Як доглядати за такими хворими? Проблеми з ковтанням можуть виникнути в результаті інсульту, паралічу або запального ...
Здоров'я 25 січня 2020, 23:40 (e-news.com.ua)

Уніон Берлін - Аугсбург 2: 0 Відео голів та огляд матчу Уніон Берлін - Аугсбург 2: 0 Відео голів та огляд матчу
Вашій увазі відео найкращих моментів поєдинку чемпіонату Німеччини.
Футбол 25 січня 2020, 23:38 (football.ua)
Еспаньол вирвав нічию у Атлетика і залишив останнє місце Еспаньол вирвав нічию у Атлетика і залишив останнє місце
Матч 21-го туру чемпіонату Іспанії між Еспаньолом і Атлетиком завершився нічиєю.
Футбол 25 січня 2020, 18:06 (football.ua)
У Казахстані вовки атакували село У Казахстані вовки атакували село
У селі Синтас Павлодарської області Казахстану вовки напали на домашню худобу, передає Tengrinews. kz.
Події 25 січня 2020, 19:10 (glavnoe.ua)
Алергія на цитрусові: як розпізнати і лікувати Алергія на цитрусові: як розпізнати і лікувати
На жаль, не всі можуть собі дозволити насолоджуватися смаком цитрусових, адже прояви алергії часто неприємні і доставляють чимало клопоту. Мандар...
Здоров'я 25 січня 2020, 21:20 (e-news.com.ua)
Гончарук розповів, що робитимуть консультанти Deutsche Bahn в  Гончарук розповів, що робитимуть консультанти Deutsche Bahn в "
Прем'єр-міністр Олексій Гончарук розповів, що консультанти від найбільшого залізничного оператора Німеччини Deutsche Bahn надаватимуть свої послу...
Економіка 25 січня 2020, 12:37 (glavnoe.ua)
Брак вітаміну В6: симптоми і лікування Брак вітаміну В6: симптоми і лікування
Чому виникає дефіцит вітаміну В6 в організмі, як він проявляється, і які препарати вибрати, щоб поповнити запаси даного компонента? Вітамін В6 (п...
Здоров'я 25 січня 2020, 13:44 (e-news.com.ua)
Дуелунд: Завданням Динамо є виграти Кубок України Дуелунд: Завданням Динамо є виграти Кубок України
Датчанин розповів про підготовку до другої частини сезону.
Футбол 25 січня 2020, 14:54 (football.ua)
За год украинские банки закрыли 500 отделений За год украинские банки закрыли 500 отделений
bank. jpg За 2019 год украинские банки закрыли 507 своих структурных подразделений, их общее количество теперь составляет 8002 единицы. читать да...
Фінанси і банки 25 січня 2020, 13:37 (Електронні Вісті)
Дело Гандзюк. В Болгарии задержан подозреваемый Дело Гандзюк. В Болгарии задержан подозреваемый
podozr. jpg Сотрудники правоохранительных органов Болгарии вместе с представителями Офиса генпрокурора и Службы безопасности Украины на территори...
Кримінал 25 січня 2020, 13:37 (Електронні Вісті)
Гаттузо: Ювентус Сарри - ідеальна машина Гаттузо: Ювентус Сарри - ідеальна машина
Головний тренер Наполі Дженнаро Гаттузо поділився очікуваннями від матчу 21-го туру чемпіонату Італії проти Ювентуса.
Футбол 25 січня 2020, 15:59 (football.ua)
Зеленський підтвердив, що не має наміру балотуватися на другий термін Зеленський підтвердив, що не має наміру балотуватися на другий термін
Президент України Володимир Зеленський заявив, що не має наміру балотуватися на другий термін після завершення своєї каденції на посту глави держ...
Політика 25 січня 2020, 17:05 (glavnoe.ua)
Футболист  Баварии  повторил празднования голов известных игроков Футболист "Баварии" повторил празднования голов известных игроков
Канадец весело спародировал звезд мирового футбола.
Спорт 25 січня 2020, 17:43 (ТСН.ua)
Гвардіола визначився з новим пенальтистом Манчестер Сіті Гвардіола визначився з новим пенальтистом Манчестер Сіті
Однак тренер Манчестер Сіті Хосеп Гвардіола відмовився його назвати.
Футбол 25 січня 2020, 00:50 (football.ua)
В центре Киева  заминировали  5 станций метро В центре Киева "заминировали" 5 станций метро
На столичных станциях метро "Крещатик", "Площадь Льва Толстого", "Дворец спорта", "Золотые ворота" и "Театральная" ищут взрывчатку, на время пров...
Події 25 січня 2020, 00:35 (glavnoe.ua)
Вчені: на рухливість чоловічих статевих клітин впливає цукор Вчені: на рухливість чоловічих статевих клітин впливає цукор
Спеціальна дієта протягом одного-двох тижнів змінює якість сперми.
Здоров'я 25 січня 2020, 07:16 (NeBoley.com.ua)
Названі небезпечні наслідки аборту Названі небезпечні наслідки аборту
Аборт є штучне переривання вагітності, яке в усі часи викликало масу суперечок, обговорень і засуджень.
Здоров'я 25 січня 2020, 05:03 (NeBoley.com.ua)
Продукти, які допоможуть підтримати судини в тонусі Продукти, які допоможуть підтримати судини в тонусі
Для очищення судин лікарі рекомендують щодня з'їдати хоча б столову ложку меду.
Здоров'я 25 січня 2020, 02:49 (NeBoley.com.ua)
Прищі на різних ділянках особи можуть вказувати на різні хвороби Прищі на різних ділянках особи можуть вказувати на різні хвороби
Британський-лікар дерматолог Зоуи Дивин розповіла про існування карти прищів.
Здоров'я 25 січня 2020, 03:58 (NeBoley.com.ua)
Держдеп повідомив про сутички між військовими з Росії та США в Сирії Держдеп повідомив про сутички між військовими з Росії та США в Сирії
Між російськими і американськими військовими в Сирії не відбулося "
Події 25 січня 2020, 08:16 (glavnoe.ua)
ВООЗ рекомендувала кожній країні готуватися до стримування вірусу з Китаю ВООЗ рекомендувала кожній країні готуватися до стримування вірусу з Китаю
Всесвітня організація охорони здоров’я рекомендувала всім країнам готуватися до стримування нового коронавірусу 2019-nCoV, випливає з повідомленн...
Світ 25 січня 2020, 01:12 (e-news.com.ua)
Челсі має намір придбати конкурента Кепе в особі Поупа Челсі має намір придбати конкурента Кепе в особі Поупа
Голкіпер Бернлі Нік Поуп зацікавив лондонський клуб.
Футбол 25 січня 2020, 09:28 (football.ua)
ПСЖ і Ювентус найближчим часом завершать обмін гравцями ПСЖ і Ювентус найближчим часом завершать обмін гравцями
Між клубами відбудеться обмін фланговими захисниками.
Футбол 25 січня 2020, 09:28 (football.ua)
Тоттенхем отримає 20 мільйонів за Еріксена Тоттенхем отримає 20 мільйонів за Еріксена
Півзахисник Тоттенхема Крістіан Еріксен продовжить кар'єру в Серії А.
Футбол 25 січня 2020, 10:30 (football.ua)
Хмара тегів
Новости на русском