Архів новин 

новини: 2 лютого 2020 у рубриці:  

Експерименти зі стартовим складом на гру проти Удінезе від Конте

Стали відомі стартові склади команд на поєдинок двадцять другого туру італійської Серії А між фриульский Удінезе і міланським Інтером.
Футбол 02 лютого 2020, 23:52 (football.ua)

Лунін і Зозуля вийдуть в старті на матч Ов єдо - Альбасете Лунін і Зозуля вийдуть в старті на матч Ов'єдо - Альбасете
В іспанській Сегунді відбудеться зустріч українців.
Футбол 02 лютого 2020, 22:48 (football.ua)
Де Хеа наздогнав Ван дер Сара за кількістю сухих матчів за МЮ Де Хеа наздогнав Ван дер Сара за кількістю сухих матчів за МЮ
Іспанець в 135 поєдинках зумів залишити свої ворота недоторканними.
Футбол 02 лютого 2020, 19:35 (football.ua)
Зінченко в  Зінченко в "
Стали відомі стартові склади команд на поєдинок двадцять п'ятого туру Англійської Прем'єр-ліги між лондонським Тоттенхемом і Манчестер Сіті.
Футбол 02 лютого 2020, 20:40 (football.ua)
Конте: Я виграв АПЛ в перший же сезон, Клопп і Гвардіола - немає Конте: Я виграв АПЛ в перший же сезон, Клопп і Гвардіола - немає
Спеціаліст згадав свою ефективність під час роботи з Челсі.
Футбол 02 лютого 2020, 21:45 (football.ua)
 Голос країни-10 : участник из Китая растрогал чувственным исполнением хита  Океана Эльзы "Голос країни-10": участник из Китая растрогал чувственным исполнением хита "Океана Эльзы"
Сюй Юн Чуань развернул к себе сразу три тренерские кресла.
Світські хроніки 02 лютого 2020, 22:12 (ТСН.ua)
Тухель - про конфлікт з Мбаппе: Я тренер і я вирішую, хто повинен піти з поля Тухель - про конфлікт з Мбаппе: Я тренер і я вирішую, хто повинен піти з поля
Німець відреагував на розбіжності з французом.
Футбол 02 лютого 2020, 10:48 (football.ua)
Фонсека: У поразці від Сассуоло Рома винна сама Фонсека: У поразці від Сассуоло Рома винна сама
Португалець прокоментував невдачу римського клубу.
Футбол 02 лютого 2020, 12:55 (football.ua)
Киргизія закриває кордон з Китаєм Киргизія закриває кордон з Китаєм
Влада Киргизії прийняли рішення з неділі, 2 лютого, тимчасово закрити кордон з Китаєм і зупинити повітряне сполучення через спалах коронавируса. ...
Суспільство 02 лютого 2020, 13:58 (glavnoe.ua)
На Киевщине завершился курс по инженерной подготовке спецназовцев НГУ На Киевщине завершился курс по инженерной подготовке спецназовцев НГУ
В течение недели военнослужащих отрядов специального назначения Национальной гвардии Украины обучали канадские военные, как противодействовать во...
Суспільство 02 лютого 2020, 13:46 (glavnoe.ua)
Пацієнти відмовляються лікувати рак через страх втратити волосся Пацієнти відмовляються лікувати рак через страх втратити волосся
Рішення відмовитися від лікування раку заради бажання зберегти волосся на голові здається абсурдним.
Здоров'я 02 лютого 2020, 16:17 (NeBoley.com.ua)
Жерсон Родрігес забив в дебютному матчі за Анкарагюджю Жерсон Родрігес забив в дебютному матчі за Анкарагюджю
Форвард реалізував пенальті в грі за турецьку команду.
Футбол 02 лютого 2020, 17:20 (football.ua)
Уникати сонця - небезпечно для здоров я Уникати сонця - небезпечно для здоров'я
Від нестачі вітаміну D страждають 32% американців. Такі дані Національної програми перевірки здоров'я і харчування (NHANES). Як повідомляє Journa...
Здоров'я 02 лютого 2020, 18:28 (e-news.com.ua)
Санжар: Бачу прогрес у Карпат, але нам потрібно ще багато працювати Санжар: Бачу прогрес у Карпат, але нам потрібно ще багато працювати
Наставник Карпат висловився про спаринг проти Середи.
Футбол 02 лютого 2020, 02:03 (football.ua)
Сересо: Атлетіко нікому не дозволить себе грабувати Сересо: Атлетіко нікому не дозволить себе грабувати
Президент Атлетіко Енріке Сересо прокоментував поразку від Реала і не відбувся перехід з ПСЖ Едінсон Кавані.
Футбол 02 лютого 2020, 05:23 (football.ua)
Кальярі - Парма 2: 2 Відео голів та огляд матчу Кальярі - Парма 2: 2 Відео голів та огляд матчу
Вашій увазі відео найкращих моментів поєдинку 22-го туру чемпіонату Італії.
Футбол 02 лютого 2020, 03:06 (football.ua)
«По секрету всему свету»: жінка приховувала вагітність, щоб її не наврочили «По секрету всему свету»: жінка приховувала вагітність, щоб її не наврочили
Шість невдалих спроб виношування пережила 28-річна британка Емі протягом чотирьох років.
Здоров'я 02 лютого 2020, 04:19 (NeBoley.com.ua)
Михайленко: Наша основна проблема - потрібно поліпшити гру в атаці Михайленко: Наша основна проблема - потрібно поліпшити гру в атаці
Наставник СК Дніпро-1 висловився про роботу команди на тренувальному зборі в Туреччині.
Футбол 02 лютого 2020, 01:02 (football.ua)
Валенсія мінімально здолала Сельту Валенсія мінімально здолала Сельту
Завершився матч 22-го туру чемпіонату Іспанії між Валенсією і Сельтою.
Футбол 02 лютого 2020, 04:14 (football.ua)
Розслабляємося: найлегші методи позбавлення від стресу Розслабляємося: найлегші методи позбавлення від стресу
Сучасна людина, не дивлячись на свої досягнення, не може уникнути такої речі, як стрес. Багатьом частенько доводиться відчувати втому, пригнічені...
Здоров'я 02 лютого 2020, 06:26 (e-news.com.ua)
Рома в меншості поступилася Сассуоло в результативному матчі Рома в меншості поступилася Сассуоло в результативному матчі
Завершився матч 22-го туру чемпіонату Італії між Сассуоло і Ромою.
Футбол 02 лютого 2020, 08:37 (football.ua)
Чому можуть хворіти здорові зуби: 4 поширені причини Чому можуть хворіти здорові зуби: 4 поширені причини
Зубний біль не завжди пов'язана з карієсом або запаленням нерва, - хворіти можуть навіть здорові зуби.
Здоров'я 02 лютого 2020, 09:42 (NeBoley.com.ua)
Штаб: в ООС 15 обстрелов, один погибший, ранены два бойца Штаб: в ООС 15 обстрелов, один погибший, ранены два бойца
1 февраля вооруженные формирования Российской Федерации 15 раз нарушили режим прекращения огня.
Політика 02 лютого 2020, 10:05 (glavnoe.ua)
Хмара тегів
Новости на русском