Біатлон. Україна замкнула топ-10 в змішаній естафеті на етапі Кубка світу в Поклюці

25 січня 2020, 20:15 | Спорт

25 січня на шостому етапі Кубка світу з біатлону в словенській Поклюці відбулася класична змішана естафета.

Україна в гонці представили Артем Тищенко, Артем Прима, Юлія Джима і Олена Підгрушна.

Використавши в загальному дев'ять додаткових патронів на стрільбищі, наша команда на фініші стала десятою.

Перемогу в гонці здобула збірна Франції, незважаючи на відсутність свого лідера - Мартена Фуркада. На другій сходинці п'єдесталу - норвежці, на третьому - Німеччина.

КУБОК СВІТУ-2019/20 Поклюка Змішана естафета 1. Франція - 1. 17. 53,3 (0 + 8) 2. Норвегія - 40,6 (0 + 4) 3. Німеччина - 1. 01,4 (0 + 5).

10. Україна - 3. 30,8 (0 + 9) У неділю, 26 січня, програму етапу в Поклюці закриють мас-старти (чоловіки - 13:15, жінки - 16:00).

Нагадаємо, раніше збірна України фінішувала п'ятою в одиночній змішаній естафеті.