Казахстан — Данія 3:2 Відео голів та огляд матчу відбору на Євро-2024

26 березня 2023, 18:59 | Футбол | Оригінал статті

Дивіться відео найкращих моментів матчу відбіркового циклу Євро-2024, що відбувся 26 березня 2023 року, 16:00.

У другому турі відбіркового циклу Євро-2024 збірна Казахстану на власному полі здійснили немовірний камбек та здобула перемогу над Данією.

Данська команда мала перевагу в рахунку в два м'ячі за підсумками першого тайму завдяки дублю Гойлунда, але після перерви гості розгубили цю перевагу та пропустили у свої ворота три м'ячи починаючи з 73-ї хвилини.

До вашої уваги відео кращих моментів матчу Казахстан — Данія в рамках відбору на Євро-2024:

Казахстан — Данія 3:2 Голи:  Зайнутдінов, 73,  Тагиберген, 86,  Аймбетов, 89 - Гойлунд, 21, 36 Вилучення: Аймбетов, 90+6