Арсенал зі Зінченком у серії пенальті поступився путівкою до чвертьфіналу Ліги Європи Спортінгу

17 березня 2023, 00:51 | Футбол | Оригінал статті

Основний та додатковий час команди завершили внічию, як і першу частину протистояння.

Звіт про матч читайте пізніше на нашому сайті.

Арсенал — Спортінг 1:1 (перший матч — 2:2) (3:5 — пен. ) Голи: Джака, 19 — Гонсалвеш, 63 Арсенал: Рамсдейл — Томіясу (Б. Вайт, 10), Саліба (Голдінг, 21), Габріел, Зінченко — Вієйра (Едегор, 101), Жоржиньйо (Парті, 66), Джака — Нельсон (Сака, 66), Жезус (Троссар, 46), Мартінеллі.

Спортінг: Адан — Сен Жюст, Діоманде, Інасіу — Ешгаю, Гонсалвеш (Нуну Сантуш, 93), Угарте, Рейс (Ессугу, 93) — Едвардс (Танлонго, 119), Паулінью, Трінкан (Гомес, 105).

Попередження: Вієйра, Джака — Угарте, Ессугу На 118-й хвилині був вилучений Мануель Угарте Рібейро (Спортінг) (друге попередження).