АПЛ. Евертон із Міколенком втратив очки з Уотфордом, Лестер розромив Норвіч

11 травня 2022, 23:58 | Футбол | Оригінал статті

Завершилися два поєдинки англійської Прем'єр-ліги.

У перенесеному матчі 30-го туру англійської Прем'єр-ліги Евертон вирушив у гості до Вотфорда, який уже вилетів до Чемпіоншипу за підсумками поточного сезону.

Команди не змогли вразити у ворота один одного протягом двох таймів, а фінальний свисток зафіксував нічию.

Щодо українського захисника Евертона Віталія Миколенка, то він вийшов у стартовому складі своєї команди та провів на полі всі 90 хвилин.

Вотфорд – Евертон 0:0 Вотфорд:  Форстер – Нгакіа, Кабаселе, Самір, Масіна – Сіссоко, Кайємбе (Етебо 89), Ґослінг – Калу (Кеткарт 86), Педро, Сема Евертон:  Пікфорд – Миколенко, Холгейт, Кін, Коулмен, Івобі – Грей (Калверт-Льюїн 77), Делф (Аллан 81), Дукуре, Гордон – Рішарлісон Попередження:

Самір – Холгейт, Коулмен У паралельному перенесеному матчі 21 туру Лестер знущався над Норвічем, який також втратив шанси зберегти прописку в АПЛ.

Команда Брендана Роджерса відправила у ворота "канарій" три м'ячі, авторами яких стали Джеймі Варді (дубль) і Джеймс Меддісон.

Лестер – Норвіч 3:0 Голи:  Варді 54, 62, Меддісон 70 Лестер:  Шмейхель – Кастань, Амарті, Еванс, Джастін – Меддісон, Тілеманс, Дьюсбері-Холл – Лукман (Менді 46), Варді, Барнс Норвіч:  Ганн – Яннуліс, Байрем, Хенлі, Ааронс – Рупп (Соренсен 59), Ле-Мелу, Гілмор – Рашица (Роу 67), Пуккі, Спрінджетт (Плахета 67)