Валенсія не змогла обіграти Леванте

30 квітня 2022, 21:53 | Футбол | Оригінал статті

Відбувся черговий матч 34 туру іспанського чемпіонату.

У черговому матчі 34 туру іспанської Ла Ліги Валенсія на своєму полі не змогла обіграти Леванте. Матч закінчився із рахунком 1:1.

Господарі відкрили рахунок у середині першого тайму, коли на 27 хвилині влучним ударом відзначився Дуро. Проте гості до останнього не здавалися і на 81-й хвилині змогли зрівняти цифри на табло — Дуарте розписався у воротах "кажанів".

Після 34 турів Валенсія набрала 43 очки і посідає десяте місце у турнірній таблиці, а у Леванті 26 балів і останній рядок, але все ще є шанси на порятунок місця в еліті.

Валенсія — Леванте 1:1 Голи: Дуро, 27 — Дуарте, 81.