Челсі — Вест Гем 1:0 Відео гола та огляд матчу

24 квітня 2022, 23:24 | Футбол | Оригінал статті

До вашої уваги відео найкращих моментів поєдинку чемпіонату Англії.

В рамках 34-го туру англійської Прем'єр-ліги на нас чекало класичне лондонське дербі, в якому Челсі мінімально обіграв Вест Гем Юнайтед.

На 86-й хвилині, при рахунку 0:0, "сині" опинилися у більшості через видалення Доусона, проте Жоржіньо не зміг реалізувати пенальті.

Втім, Челсі вдалося здобути мінімальну перемогу завдяки голу Пулішича, який вийшов на заміну у другому таймі.

Огляд матчу:

Челсі – Вест Гем 1:0 Гол:  Пулішич, 90 Челсі:  Менді – Аспілікуета, Сілва, Чалоба – Лофтус-Чік (Зієш, 76), Канте, Жоржиньо, Алонсо – Маунт – Хавертц (Лукаку, 76), Вернер (Пулішич, 76) Вест Гем:  Фабіанські – Джонсон, Доусон, Крессуелл – Цоуфал, Соучек, Нобл (Райс, 62), Масуаку – Ярмоленко (Боуен, 73), Форнальс – Бенрахма (Лансіні, 78) Попередження:  Алонсо – Доусон Вилучення:  Доусон, 86 На 87-й хвилині Жоржиньо не реалізував пенальті