Барселона в драматичному протистоянні вирвала перемогу над Леванте

11 квітня 2022, 00:00 | Футбол | Оригінал статті

Каталонці двічі пропустили з пенальті під час другого тайму, при тому, що суперники били з одинадцятиметрової позначки тричі.

Звіт про матч читайте пізніше на нашому сайті.

Леванте — Барселона 2:3 Голи: Моралес, 52 (пен. ), Мелеро, 83 (пен. ) — Обамеянг, 59, Педрі, 63, Л. де Йонг, 90+3 На 56-й хвилині Рохер Марті (Леванте) не забив пенальті (воротар).

Леванте: Карденас — Мірамон, П’єр, Постіго, Везу (Кантеро, 76), Сон — Кампанья (Мелеро, 64), Пепелу, Радоя (Барді, 76) — Моралес (Пубіль, 90), Рохер (Гомес, 65).

Барселона: тер Штеген — Дані Алвес (Ленгле, 80), Араухо, Гарсія, Альба — Ф. де Йонг (Гаві, 57), Бускетс, Ніко (Педрі, 57) — Дембеле (Траоре, 85), Обамеянг (Л. де Йонг, 84), Ферран.

Попередження: Кампанья — Араухо.