Севілья в дербі перемогла Бетіс

27 лютого 2022, 19:33 | Футбол | Оригінал статті

Завершився поєдинок Ла Ліги.

В двадцать шостому турі іспанської Ла Ліги Севілья приймала в рідних стінах Бетіс.

Підопічні Лопетегі провели потужний перший тайм, відправивши два м'ячі у ворота суперника. В середині першого тайму Ракітич реалізував пенальті, а згодом за п'ять хвилин до завершення першого тайму Ель-Хаддаді подвоїв перевагу нервіонців.

Подвійна заміна у складі Бетіса не допомогла "вердібланкос" зломати хід матчу. Лише на четвертій компенсованій хвилині за гостей відзначився Каналес.

Севілья - Бетис 2:1 Голи: Ракітич, 24 (пен. ), Ель-Хаддаді, 41 — Каналес, 90+4 Попередження: Жордан, Акуна, Каналес, Родригес, Рубіаль Гарсія, Ель-Хаддаді, Аугустінссон, Реджес.