ПСЖ сенсаційно поступився Нанту

20 лютого 2022, 03:08 | Футбол
Нант - ПСЖ, getty images

Парі Сен-Жермен у рамках поєдинку 25 туру чемпіонату Франції вирушив у гості до Нанта та зазнав поразки з рахунком 1:3.

Команда Маурісіо Почеттіно пропустила три м'ячі ще в першій половині гри, на що у другому таймі змогла відповісти лише голом Неймара.

Нант - ПСЖ 3:1.

Голи: Коло-Муані, 4, Мерлін, 16 - Неймар, 47 Нант: Лафон - Паллуа, Аппіа, Кастеллетто, Мерлін (Траоре, 90) - Жиротто, Чирівелья, Б'я, 7, 7, 7.

ПСЖ: Навас - Керер (Хакімі, 74), Маркіньос, Кімпембе, Бернат (Мендеш, 74) - Вейналдум (Дракслер, 65), Гуйє (Ікарді, 81), Марія, Марія.

Попередження: Кастеллетто, Аппіа - Верратті, Вейналдум, Неймар, Мбаппе, Хакімі, Ді Марія На 59 хвилині Неймар не реалізував пенальті.