Атлетіко у божевільному матчі переграв Хетафе

13 лютого 2022, 07:19 | Футбол

Матч чемпіонату Іспанії добіг кінця.

У рамках 24 туру іспанської Ла Ліги Атлетіко вдома здобув перемогу з мінімальною перевагою над Хетафе (4:3).

Перший тайм вийшов одним із найбільш запам'ятовуваних у поточному сезоні чемпіонату Іспанії.. До 27 хвилини зустрічі Атлетіко вело в рахунку 2:0 після голів від Корреа та Куньї. На 9 хвилині Луїс Суарес зовсім не реалізував пенальті.

Але буквально за 12 хвилин Хетафе перевернув ситуацію на полі. Перший м'яч відіграв Майорал, слідом за Енес Унал реалізував пенальті, а через п'ять хвилин ще один. Але на перерву гості не змогли піти, ведучи в рахунку. На 45+4 хвилині відзначився Корреа.

У другому таймі пристрасті продовжили палахкотіти. На 58 хвилині Феліпе отримав пряму червону картку за дуже грубий фол. Але залишившись у меншості, " Але на 89 хвилині Атлетіко зусиллями Ермосо все ж таки вирвав перемогу в цьому божевільному матчі.

Хавбек забив чудовий м'яч.

Атлетіко - Хетафе 4:3 Голи: Корреа, 19, 45+4, Кунья, 27, Ермосо, 89 - Майорал, 30, Унал, 37, 42 Атлетіко: Облак, Савіч, Феліпе, Рейнілду, Лемар, Коке, Кондогбіа (.

Хетафе: Сорія, Суарес, Мітрович (Мата, 76), Джене, Куенка, Янкто (Сільва, 81), Максимович, Арамбаррі, Оскар Родрігес (Вільяр, 81), Унал (Йокушлу, 55), Майораль.

Попередження: Савіч, Лекомт, Джене, Максимович, Арамбаррі, Коке, Суарес.

Вилучення: Феліпе.