Динамо – Широкі Брієг 4:1 Відео голів та огляд матчу

10 лютого 2022, 15:18 | Футбол
Динамо – Широки Бриег, ФК Динамо

Пропонуємо до вашої уваги огляд поєдинку за участю киян.

У заключному спарингу на другому тренувальному зборі в Туреччині Динамо обіграло Широкі Брієг з рахунком 4:1.

Микола Шапаренко оформив дубль, а ще по голу у складі киян забили Денис Гармаш та Владислав Ванат. У боснійців із пенальті відзначився Тончі Мужан.

Динамо – Широкі Брієг 4:1 Голи: Шапаренко, 16 (пенальті), 81, Гармаш, 35, Ванат, 47 – Мужан, 68 (пенальті).

Динамо (перший тайм): Бущан – Тимчик, Забарний, Сирота, Дубінчак – Шапаренко (К), Гармаш, де Пена, Вербич, Антюх – Кулач.

Динамо (другий тайм): Бойко (Моргун, 82) – Кендзера, Біль, Бражко, Караваєв – Сидорчук (К), Шапаренко (Шкурін, 82), Буяльський, Вітіньо, Циганков – Ванат.

Широкі Брієг (стартовий склад): Міскіч – Медич, Чульяк, Мужан, Благаїч, Босанчич, Лукіч, Бегіч, Муса (К), Ікіч, Чавар.

Попередження: Сирота, Біль – Чавар.