Сампдорія у дебютному матчі Подружжя обіграла Сассуоло, Наполі здолав Венецію

06 лютого 2022, 19:33 | Футбол
Сампдория - Сассуоло, Getty Images

Завершилися чергові поєдинки у рамках 24 туру італійської Серії А.

У першому та головному матчі для українських уболівальників, Сампдорія на своєму полі обіграла Сассуоло з рахунком 4:0. Рахунок у матчі було відкрито вже на п'ятій хвилині, коли точним ударом у складі господарів відзначився Капуто, а через дві хвилини Сенсі подвоїв перевагу Сампдорії..

Потім на 36 хвилині свого шансу отримав українець Владислав Супряга, для якого це був дебют у складі італійського клубу після трансферу з київського Динамо наприкінці січня.. Проте вдалим його не назвеш — на 59 хвилині наставник Сампи Марко Джампаоло вирішив замінити українця на Конті.. Через чотири хвилини той же Конті довів рахунок до 3:0, а остаточний рахунок на табло встановив Кандрева, який забив у компенсований час..

Після 24 ігор Сампдорія набрала 23 очки і займає 16 місце в турнірній таблиці Серії А, а Сассуоло — 29 балів і 12 рядок.

Сампдорія - Сассуоло 4:0.

Голи: Капуто, 5, Сенсі, 7, Конті, 63, Кандрева, 90+1 (з пенальті).

Сампдорія: Фальконе - Берешинські, Феррарі, Коллі, Мурру (Ауджелло, 75) - Торсбі, Сенсі, Рінкон (Вієра, 75) - Кандрева, Капуто, Габб'ядіні (Супряга, 36 (Конті, 59)).

Сассуоло: Консільні - Мюлдюр, Кірікеш, Феррарі, Кіріакопулос - Фраттезі (Харруї, 60), Лопес (Матеус Енріке, 73) - Берарді (Сейде, 84), Распадорі, Траоре (Дефрель, 60) - Скамакка.

Попередження: Кандрева, Фальконе - Распадорі, Скамакка.

У другій грі Наполі в гостях обіграв Венецію з рахунком 2:0. " Другий м'яч у ворота господарів влетів на десятій компенсованій хвилині, а його автором став Петанья.

Після 24 турів Наполі набрав 52 очки і посідає друге місце, відстаючи від Інтера на один бал, але " В активі Венеції 18 балів та 18 рядок.

Венеція - Наполі 0:2.

Голи: Осімхен, 59, Петанья, 90+10.

Венеція: Леццеріні - Ебуехі, Кальдара, Чеччароні, Хапс - Чрнігой (Бузіо, 70), Ампаду (Фьордоліно, 78), Кюізанс (Нсаме, 78) - Нані (Анрі, 62), Йонсен (Араму, 70),.

Наполі: Оспіна - Ді Лоренцо, Ррахмані, Жуан Жезус, Маріу Руї - Руїс, Лоботка - Інсіньє (Мертенс, 79), Зьєлінський (Гулям, 88), Політано (Ельмас, 79) - Осімхен (Петанья, 88).

Попередження: Бузіо, Чеччароні, Ебуехі - Маріу Руї, Лоботка.

Вилучення: Ебуєхі, 90+5 (пряма червона картка).

У третій зустрічі Болонья на своєму полі розписала світову з Емполі. Матч закінчився без забитих м'ячів. Після цього туру у Болоньї 28 очок та 13 рядок, а у Емполі 30 балів та 11 місце.

Болонья - Емполі 0:0 Болонья: Скорупські - Сумаоро, Соріано (Барроу, 69), Схутен, Медель, Теате - Де Сільвестрі (Касіус, 69), Сванберг (Ебішер, 80), Віньято (Дейкс, 87) - Орсоліні.

Емполі: Вікаріо - Стоянович, Паризі (Какаче, 70), Віті, Романьолі - Журковські, Хендерсон (Верре, 61), Бандінеллі (Бенассі, 61) - Байрамі (Ді Франческо, 70), Асслані - Пінамонті (Лап Мантія).

Попередження: Схутен, Де Сільвестрі - Асллані, Бандінеллі, Віті, Какаче.