Вулверхемптон насилу здолав Брентфорд

22 січня 2022, 23:24 | Футбол

Голи Моутіньо та Невеша принесли в актив "

У поєдинку 23-го туру англійської Прем'єр-ліги Вулверхемптон вирушив у гості до Брентфорда, де зумів здобути непросту перемогу.

У першому таймі матч був перерваний через непізнаний дрон, що літає над стадіоном, проте за підсумком зустріч відновили..

Проте все найцікавіше відбувалося у другій половині зустрічі.

Спершу "

Втім, радіти господарям довелося недовго — вже на 78 хвилині Рубен Невеш влучив влучним ударом ворота суперника і приніс Вулверхемптону перемогу..

Брентфорд - Вулверхемптон 1:2 Голи: Тоуні, 71 - Моутіньо, 48, Невеш, 78 Брентфорд: Лессль, Янссон, Айєр, Піннок, Генрі (Роерслев, 26); Вісса, 58), Канос (Годдос, 83), Нергор, Єнсен (Баптист, 27); Форсс, 79), Янельт, Тоуні, Мбемо.

Вулверхемптон: Жозе Са, Семеду, Коуді, Кілмен, Гомеш, Аіт-Нурі, Дендонкер, Моутінью, Рубен Невеш, Поденсе, Фабіу Сілва (Траоре, 75).

Попередження: Янссон, Нергор Невеш, Гомеш.