Шахтар - Шериф 1:1 Відео голів та огляд матчу

08 грудня 2021, 04:52 | Футбол

Пропонуємо до вашої уваги найкращі моменти зустрічі.

Донецький Шахтар у рамках поєдинку шостого туру групового етапу Ліги чемпіонів на своєму полі розписав світову з молдавським Шерифом (1:1).

Рахунок у матчі було відкрито наприкінці першого тайму, коли у складі " Однак утримати переможний рахунок команді Роберто Де Дзербі не вдалося — вже у компенсований час до другого тайму Шериф зрівняв рахунок зусиллями Ніколова.

За підсумками групового етапу Шахтар набрав лише два очки та посів останнє місце у групі D.

Шериф набрав сім очок і вирушив до Ліги Європи з третього місця.

Огляд матчу:.

Шахтар — Шериф 1:1 Голи:  Фернандо, 42 — Ніколов, 90+3 Шахтар:  П'ятов (Шевченка, 86) — Додо, Бондар, Кривцов, Корнієнко (Ісмаїлі, 67) — Маркос Антоніо — Марлос, Бондаренко6.

Шериф:  Атанасіадіс - Фернандо Костанца, Арболеда, Дуланто, Крістіано - Тілль, Коловос (Ніколов, 46), Аддо - А. Траоре, Янсане, Бруно.

Попередження: Фернандо, Мудрік - Аддо, Дуланто.