Шевченко: Коли пропускаєш у перші десять хвилин, це збиває з ніг

02 грудня 2021, 11:47 | Футбол
Андрей Шевченко, Getty Images

Головний тренер Дженоа Андрій Шевченко прокоментував поразку від Мілана (0:3) у матчі 15-го туру Серії А.

" Команда створювала моменти, викладалася, але дуже складно грати проти сильних команд, особливо якщо вони можуть змінювати хід гри чудовою індивідуальною грою.

Мілан пресингував високо, ми намагалися створювати їм проблеми, були моменти, але Мілан зараз має дуже якісний склад.

Коли пропускаєш гол у перші десять хвилин, це збиває з ніг. Ми пропустили ще раз до перерви, і це змінило гру. У команди були шанси, але їхній голкіпер здійснив два чудові сейви..

У Мілана була висока швидкість на флангах, а фізичні якості Ібри допомагали їм утримувати м'яч, тому вони мали різні варіанти для створення"

На даний момент Дженоа займає 18-й рядок у турнірній таблиці, маючи в активі 10 очок.

Пропонуємо до вашої уваги також огляд матчу Дженоа – Мілан.

За матеріалами: sport.sky.it