Буяльський: Мені не цікаво, що говорять чи пишуть про Динамо

26 жовтня 2021, 07:39 | Футбол
Виталий Буяльский, фото Динамо

Півзахисник Динамо Віталій Буяльський дав коментар після матчу з Дніпром-1, який його команда виграла з рахунком 2:0.

" І у першому таймі, в принципі, у них це добре виходило. У другому ми внесли корективи і досягли результату.

Перший тайм вийшов не дуже, тому що команда-суперник, можна сказати, тиждень готувалася до цієї гри, і у них все добре виходило..

У нас були моменти, в яких ми мали забивати голи, але не забили. Десь пішла суєта, десь поспішали, і так вийшло, що перший тайм був не дуже вдалим..

Критика після матчу з Барселоною? Я не читаю інтернет, мені не цікаво, що говорять чи пишуть про команду, про мене. Ми виходимо у кожному матчі довести, що ми сильніші. А те, що журналісти про нас пишуть - це їхня робота, нічого страшного"

Нагадаємо, що на Football. ua доступно відео голів та огляд матчу Динамо Київ проти Дніпра-1.

За матеріалами: fcdynamo.kiev.ua