Калюжний: Грали з Ворсклою в хороший футбол, ми їм пасик, вони нам - голик

18 жовтня 2021, 10:22 | Футбол
Иван Калюжный, фото ФК Александрия

У поєдинку 11-го туру української Прем'єр-ліги Олександрія на своєму полі не зуміла відіграти по ходу другого тайму два пропущених до перерви м'яча від полтавської Ворскли, тому була змушена змиритися з підсумковим поразкою в захоплюючій дуелі (1: 2).

Олександрія - Ворскла 1: 2 Відео голів та огляд матчу Після закінчення поєдинку, півзахисник "

" Начебто, обидві команди грали здорово: ми їм пасик, вони нам - голик. Якось так. Це - футбол, буває і таке.

Напевно, фарту більше хотілося б, тому що ми останнім часом створюємо досить багато моментів, але не можемо забити. М'яч відскакує куди попало, але тільки не до нас.

Везіння ще потрібно заслужити, за допомогою таких ігор - в тому числі. Думаю, що обидві команди зіграли сьогодні в хороший футбол. Уболівальникам мало сподобатися.

Поразка, звичайно, це завжди погано, але нічого, будемо рухатися далі "

У наступному турі Олександрія зіграє в гостях проти чернігівської Десни.