Юрченко залишився в запасі на матч проти своєї колишньої команди

03 жовтня 2021, 18:40 | Футбол

Стали відомі стартові склади команд для поєдинку 10-го туру Української Прем'єр-ліги, в якому зіграють луганська Зоря і чернігівська Десна.

Недільну програму десятого туру української Прем'єр-ліги буде продовжувати протистояння в Запоріжжі між луганською Зорею та чернігівської Десною.

Віктор Скрипник, після поразки від римської Роми (0: 3), вважав за краще зберегти незмінним стартовий склад своєї команди.

Олександр Рябоконь, на тлі невдачі в гру проти харківського Металіста 1925 (1: 2), надав місце на полі з перших хвилин на правому фланзі оборону Вадиму Жуку, в той час як Арвеладзе вийшов в опорну зону в пару до Домбровському, а Безбородько очолив атаку. Владлена Юрченка випускати з перших хвилин на матч проти його бивишего клубу наставник так і не наважився.

Зоря:

Мацапура - Фаворов, Імереков, Цвек, Хомченовський - Назарин - Кабан, Булеца, Кочергін - Громов, Аллахьяр.

Запасні: Жилкін, Руфат, Снурніцин, Казаков, Крістіан, Луньов, Фрімпонг, Шахаб, Гладкий.

Десна: Литовка - Жук, Ковтун, Селін, Картушов - Арвеладзе, Домбровський - Болбат, Завійський, Калитвинцев - Безбородько.

Запасні: Мисак, Сафронов, Масалов, Будковський, Дегтярьов, Юрченко, Шевцов.

Матч Зоря - Десна почнеться о 17:00 за київським часом. Слідкуйте за текстовою онлайн-трансляцією на Football. ua.